https://drive.google.com/file/d/1P0ezdQlOODX3nmgmyk1L4-Uw8C-HSOrW/view?usp=sharing
Гарбузо́ве свято – це сміх, це вогні,
Де дру́зі збира́ються, щоб тут зігрі́тись,
Це іскорки щастя у кожній тут тіні,
І промі́нчики світла, що хочуть світи́тись!
Надходить той ве́чір, коли вже пора
Вдягати гарбуз у веселі обличчя,
Це осінь нам щедрий дарунок дала,
І казка чудова до нас тут кличе.
Гарбузо́ве свято – це сміх, це вогні,
Де дру́зі збира́ються, щоб тут зігрі́тись,
Це іскорки щастя у кожній тут тіні,
І промі́нчики світла, що хочуть світи́тись!
І па́хне тут пря́нощами, ча́єм, тепло́м,
А ніч загадко́ва лягає на ві́кна,
Ми стіл накрива́єм і за́тишок робим
Щоб ця атмосфе́ра була тут приві́тна.
Гарбузо́ве свято – це сміх, це вогні,
Де дру́зі збира́ються, щоб тут зігрі́тись,
Це іскорки щастя у кожній тут тіні,
І промі́нчики світла, що хочуть світи́тись!
Нехай ця пора́ буде ще́дра й легка́,
Хай дружба нас гріє у осі́́нню мить,
Бо це ж наша ра́дість, що справді палка́,
І ща́стя яскраве усім тут горить!
Гарбузо́ве свято – це сміх, це вогні,
Де дру́зі збира́ються, щоб тут зігрі́тись,
Це іскорки щастя у кожній тут тіні,
І промі́нчики світла, що хочуть світи́тись!