https://drive.google.com/file/d/1dwd-qEK7RtWMDcUgQtCm-ET77Ez4pIo4/view?usp=sharing
Авторка віршу - Єва Білінець ( https://vseosvita.ua/user/id289126 )
Вербичка свята в руках вже тріпоче,
З Вербною Неділею вітаю всіх охоче!
Нехай її сила, весняна й жива,
Наснагу дарує для кожного дня.
Хай в домі панують любов і тепло,
Щоб лихо і смуток геть з нього пішло.
"Верба б'є, не я б’ю, " - шепочуть гілки,
Здоров'я міцного - на довгі роки!
Багатства такого, як наша земля,
Щоб доля вам щедрою завжди була.
Від Бога благословення хай ллється рясне,
А з серця ЛЮБОВ у вас завжди тече.
Про мир на землі ми всі щиро благаєм,
І день ПЕРЕМОГИ з надією ждем.
Хай зникне тривога, настане вже спокій,
І сонце свободи нам світить щодень.
Хай мир запанує в країні рідненькій,
І згине навіки вся злоба й біда.
Хай збудуться мрії, здійсняться бажання,
І вільна, щаслива настане пора!