https://drive.google.com/file/d/1-wQObUu2S-fOWwTmjJuC2jG6vtUNGHIH/view?usp=sharing
Моско́вський слід, імпе́рські сни
Летять до нас, немов воро́ни,
Руйну́ють долі, ни́щать дні,
Несуть біду́, ламають зно́ву
Наш спокій, вол́ю, наші сті́ни,
Бо їхня заздрість, їхня злість
Не має меж, нема їм спину –
Свободи дух не можна з'їсть.
Діста́ли москалі́! До́сить! Геть!
Несі́ть своє́ "вели́ччя" десь за дальні ріки.
Ми не раби́, ми – вільний рід,
нам лиш Перемо́гу вість!
На нашій, Бо́гом даній, землі не буде вам дові́ку!
Вони забули, хто ми є,
Яка в нас го́рдість, наша си́ла,
Що ми стоїмо́ за своє́,
За коже́н кла́птик, що земля́ зрости́ла.
Ї́хня брехня́, їх лють пуста
Ніколи правди не здолає,
Бо наша віра є свята,
І Слава, Воля воскреса́є!
Діста́ли москалі́! До́сить! Геть!
Несі́ть своє́ "вели́ччя" десь за дальні ріки.
Ми не раби́, ми – вільний рід,
нам лиш Перемо́гу вість!
На нашій, Бо́гом даній, землі не буде вам дові́ку!
Хай знає світ, хай чує во́рог:
Не зігне нас ваш чорний на́мір.
Ми підійма́ємо свій стяг –
Вогонь горить і в серці, і на знаменах.
І кожен залп, і кожен крок
Наблизить той щасливий час,
Коли настане їм урок,
І зникне з наших меж назавжди жах.
Діста́ли москалі́! До́сить! Геть!
Несі́ть своє́ "вели́ччя" десь за дальні ріки.
Ми не раби́, ми – вільний рід,
нам лиш Перемо́гу вість!
На нашій, Бо́гом даній, землі не буде вам дові́ку!