Сьогодні з дітками святкували День рідної мови. Читали вірші, співали пісні, малювали листівки, підбирали слова, які характеризують нашу мову. Відповіді дітей : рідна, колискова, материнська, чудова, чарівна, ніжна, барвінкова, мила, дзвінка, кохана, солов'їна, калинова, милозвучна, велика, гарна, золота, красива...
Але не очікувала почути від дітей 2 класу такі слова, які приємно здивували, можна сказати до сліз, що наша мова - легендарна, геніальна, МИРНА!
Як же хочеться, щоб усі дітки були щасливі та жили МИРНО!!!