https://drive.google.com/file/d/1uK8T0AOZLpG4Z5nPAw78IjuCqskJ6Gak/view?usp=sharing
Авторка віршу - Єва Білінець ( https://vseosvita.ua/user/id289126 )
«Борітеся — поборете!» — нам заповіт
Лишив Кобзар, щоб дух не згас в народу.
Сьогодні знов палає білий світ,
Ми волю захищаєм і СВОБОДУ.
Ми мріємо про мир, про тишину,
Про небо синє, без тривожних звуків.
Щоб кожна мати обняла своїх синів,
Й щоб не було між них більш розлуки.
Ми мріємо про мир, про тихий сон,
Про небо чисте, без війни й тривоги.
Щоб кожен дім наповнився теплом,
Добром, любов’ ю й не було розлуки.
Щоб діти знов сміялись у дворах,
Ходили в школу, а не у підвали,
Щоб Мир настав і люди на полях,
Зерно спокійно в землю засівали.
Хай прилетять пташки, весна розквітне,
І сонце знов засяє в небесах.
Добро в душі хай проростає
І завжди буде вдячність у серцях.
Молімося за кожного солдата,
Щоб Бог беріг їх, як своїх синів,
Щоб повернулись з перемогою у хату,
І щоб забули ми про біль війни.
Подякуймо за кожен ранок,
За кожен день, що Бог подарував,
За силу, мужність і здоров’я,
Щоб і надалі нас усіх оберігав.
За те, що маємо надію й віру,
Що переможемо і збудуєм рай.
Щоб Україна – вільна і щаслива,
Розквітла, як весняний пишний край.