2 вересня ми з дітками святкували День рідної Одеси. 231 рік наша перлинка живе і буде жити!
Місто дитинства, місто життя!
Одесо, назавжди ти рідна моя!
Перлинка у морі, чиста й прозора,
Краплинка в долоні, холодна й солона.
Каштани, Чорне море, білі чайки,
Театри, музеї, зелені парки...
Радість і щастя, гумор і сміх -
І все це дарує Одеса для всіх!
Пишаюсь тобою, шаную, люблю!
Я злагоди й МИРУ для тебе хочу!!!
Наталія Сєбова