11 листопада - Міжнародний день енергозбереження. Мета – привернути увагу суспільства до раціонального використання ресурсів електроенергії. Адже це дасть змогу потроху знижувати рівень забрудненості навколишнього середовища, ще й вигідно заощадити.
Пропоную цікаву, анімовану презентацію в якій діти дізнаються:
Що таке енергія?;
Де "живе" енергія?;
Які види енергії бувають?;
Різновиди електростанцій;
10 правил енергозбереження.
Презентація складається з 30 слайдів. Підходить для очного та дистанційного навчання.
Придбати оформлення дошки можна за цим посиланням https://vseosvita.ua/2-imdm
Завантажити безкоштовну пам'ятку до Дня енергозбереження можна за цим посиланням https://vseosvita.ua/2-imc7







