11 листопада - Міжнародний день енергозбереження. Цей день заснували у 2008 році, але останнім часом енергозбереження торкнулося усіх українців. Пропоную вам пам'ятку з 10 золотих правил, яких варто дотримуватися, щоб заощадити електроенергію та зменшити використання природних ресурсів, тим самим менше забруднювати планету.
Пам'ятка у двох розмірах А4 та А5, у форматі зображення.
Придбати презентацію до Дня енергозбереження можна тут












