Вебквест "Козацькому роду нема переводу" містить 11 запитань та 1 рівень квесту присвяченого до Дня козацтва в Україні. На виконання завдань відведено 25 хвилин.
Бібліотека вебквестів
30 грн
Після покупки цей вебквест відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані вебквести зберігаються в розділі мої придбані матеріали.
Вебквест "Козацькому роду нема переводу" містить 11 запитань та 1 рівень квесту присвяченого до Дня козацтва в Україні. На виконання завдань відведено 25 хвилин.
Час за який потрібно виконати всі завдання: 25 хвилин
Реакція об'єктів при наведенні: Всі об'єкти неактивні, при наведенні жодним чином не виказують себе
Додано власні фрази, якщо підказка за об'єктом відсутня
Вітаю!
Запрошую Вас до проходження вебквесту "Козацькому роду - нема переводу".
Період Козаччини - надзвичайно важлива сторінка нашої історії. Українці пишаються культурною спадщиною козаків та їх боротьбою за нашу національну ідею. Тому сьогодні ми вшановуємо їх пам'ять.
Отож, козаки та козачки, якщо ви готові до труднощів, які зустрінуться на вашому шляху то вперед!!!
Розпочинайте роботу з дошки)
Цей рівень містить 12 інтерактивних об'єктів:
1 вихід.
11 сповіщень з введенням відповіді.
Інтерактивні об’єкти на цьому рівні:
14 жовтня в Україні урочисто відзначають два свята — День захисників і захисниць і День українського козацтва. Традиційно вітають всіх, хто стоїть на захисті Батьківщини, — і чоловіків, і жінок. У глибині душі кожного українця живе козак: воїн, який нічого не боїться і за рідну землю без роздумів віддасть своє життя.
Українське козацтво надзвичайно цікаве та важливе явище в історії як країни так і світу. Однак козаки були не просто вояками, адже поряд з силою, мужністю, розумом, хитрістю, вони шанували та берегли рідну культуру, традиції та звичаї.
Молодець) Ти чудово впорався з всіма завданнями квесту.
Україна сьогодні - незалежна держава. Українські захисники покликані охороняти незалежність рідної землі. Охороняють рідну Батьківщину не лише наші мужні воїни чоловіки, але не боячись ніяких перешкод і наші прекрасні жінки. Збережемо і примножимо славу наших мужніх героїв!
Слава Україні! Героям слава!
Почнемо з найголовнішого)
Вільні озброєні люди, представники військового стану, воїни-найманці, члени самоврядних чоловічих військових громад, що з XV століття існували на теренах українського «Дикого поля», в районі середніх течій Дніпра та Дону, на межі християнського і мусульманського світів - це . . .
Гарний початок) Наступна підказка на фото в рамці 1 над дошкою.
Символ влади гетьмана . . .
Молодець) Наступна підказка чекає тебе на глобусі.
Яку назву мав військовий корабель козаків?
Супер) наступна підказка у фото в рамці 2(над дошкою).
Рефлексія від 1 учня
Сподобався:
Зрозумілий:
Потрібні роз'яснення: