За допомогою гри-квесту «Україна моя Батьківщина», ви зможете поповнити свої знання про Україну.
Бібліотека вебквестів
За допомогою гри-квесту «Україна моя Батьківщина», ви зможете поповнити свої знання про Україну.
Реакція об'єктів при наведенні: Всі об'єкти активні, похитуються при наведенні, а курсор змінюється на вказівний палець
Добрий день, діти!
Україна — край, де ми народилися живемо, де жили наші предки. Україна – це Батьківщина для всіх людей, які живуть на її території. Україна – наша земля, наш рідний край. Україна...вона в усьому, що нас оточує: в річках, в морях, в горах, в містах, в зорях, у кожному камінчику, деревці.
Пропоную до вашої уваги гру-квест «Україна моя Батьківщина» За допомогою якого ви зможете поповнити свої знання про Україну.
Удачі!
Цей рівень містить 12 інтерактивних об'єктів:
1 вихід.
11 сповіщень з введенням відповіді.
Інтерактивні об’єкти на цьому рівні:
Ось і завершився наш квест. Сподіваюся вам було цікаво. Надіюся, що ви збагатили с вої знання про нашу Батьківщину.
ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ, ВСІМ СЕРЦЕМ ЛЮБІТЬ!
Прізвище музиканта, який написав музику до Гімну України.
Миха йло Миха йлович Верби цький (4 березня 1815, с. Явірник-Руський, Сяноцький округ, Королівство Галичини та Володимирії, Австрійська імперія (нині ґміна Бірча, Перемишльський повіт, Підкарпатське воєводство, Польща) — 7 грудня 1870, с. Млини, нині ґміна Радимно, Перемишльський повіт, Підкарпатське воєводство) — український композитор, хоровий диригент, священник УГКЦ, громадський діяч, автор музики державного гімну України «Ще не вмерла Україна».
23 серпня ми святкуємо День… .
Держа вний пра пор Украї ни — сучасний прапор України, стяг із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього й жовтого кольорів. Співвідношення ширини прапора до його довжини 2:3.
Синій і жовтий (золотий) кольори використовувалися на гербі Королівства Руського XIV століття. Вони також уживалися на гербах руських земель, князів, шляхти й міст середньовіччя й раннього нового часу.
Прапор України (1991—1992), пропорції 1:2
Починаючи із XVI століття козаки Війська Запорозького використовували в невеликій кількості прапори-хоругви синьо-жовтих барв, а вже з 1710-х років синьо-жовті козацькі прапори почали переважати серед козацьких хоругов, такі прапори часто виготовляли із синього полотнища з нашитим на ньому лицарем у золотих або червоних шатах і золотим орнаментом та арматурою.
Ім’я автора «Кобзаря».
Кобза р» — назва першої книги поетичних творів Тараса Григоровича Шевченка (збірки).
У наш час під назвою «Кобзар» видають повне зібрання українських поезій Шевченка з додатком двох російських поем Тризна (Безталанний) та Сліпа. Однак перші «Кобзарі» містили твори тільки українською мовою (до 1908 р.). Всього за життя Шевченко створив 235 поетичних творів: віршів, поем та балад, однак слід зазначити, що деякі з віршів Шевченка мають декілька дуже відмінних один від одного варіантів і тому кожен з цих варіантів вважається окремим твором.
Найбільша за площею область України.
Оде ська о бласть (Одещина) — найбільша за територією область України, розташована на південному заході країни. Одна з найрозвиненіших областей країни в економічному, туристичному, культурному та науковому напрямках. На півночі та сході межує (за годинниковою стрілкою) з Вінницькою, Кіровоградською та Миколаївською областями, омивається водами Чорного моря, на півдні — з Румунією, на заході — із Молдовою. До складу області входить острів Зміїний.
Народний поетичний образ життя і вогню.
Калина — символ життя, крові, вогню. Відповідно до деяких етимологічних версій, її назва пов'язана із сонцем, жаром, паланням. Калина часто відіграє роль світового дерева, на вершечку якого птахи їдять ягоди і приносять людям вісті, іноді з потойбіччя. Та й саме древо пов'язує світ мертвих зі світом живих.
Калина символізує материнство: кущ — сама мати; цвіт, ягідки — діти. Це також уособлення дому, батьків, усього рідного.
Калину називають одвічним символом України. Одне з прислів'їв говорить: «Без верби й калини нема України», підкреслюючи тим самим значущість для нашого народу цих двох рослин, які за довгі століття стали вірними супутниками людини.
Найдовша річка України.
Дніпро — четверта за довжиною (після Волги, Дунаю та Уралу) і третя за площею басейну річка Європи (після Волги й Дунаю), річка з найдовшою течією в Україні. У природному стані довжина Дніпра становила 2285 км, тепер (після побудови каскаду ГЕС та водосховищ, коли в багатьох місцях випрямили фарватер) — 2201 км; у межах України — 981 км. Площа басейну — 504 тис. км², з них у межах України — 291,4 тис. км².
Українське народне свято, що проходить 7 липня.
Свято Купала — одне з давніх, дохристиянськихсвят східних слов'ян, традиційне старослов'янське свято, що після запровадження християнства відзначали вночі перед Івановим днем 24 червня. Зараз його знову прив'язують і до сонцевороту. У зв'язку із запровадженням григоріанського календаря на державному рівні, а на рівні православної церкви ні, свято за християнською прив'язкою почало припадати на ніч 7 липня, що значно далі відстоїть від справжнього сонцевороту, який відбувається 23, 22 або іноді 21 червня. Християнізована назва свята включає ім'я Івана Хрестителя. Квінтесенцією свята є очищення за допомогою вогню та води — давня форма магічних дій. Одне з чотирьох головних свят сонячного календаря.
Святкували Купала здавна по всій Україні,
Страва, що є символом України.
Борщ — українська рідка страва, що вариться з посічених буряків, капусти з додатком картоплі та різних приправ. Збірна назва різних варіантів першої страви, спільною особливістю яких, ймовірно, є кислуватий, квасний смак. Найчастіше під словом «борщ» розуміють якраз черво ний борщ. Є основною першою стравою українського кухарства. Він набув широке міжнародне поширення і визнання. Борщ — улюблена страва українців, символ української кулінарної культури і достатку.
В Україні існують три головні різновиди борщу: червоний борщ, зелений борщ та холодний борщ. Найпоширенішим різновидом борщу є червоний борщ, який варять з буряка та з можливим додаванням помідорів.
Автор слів Гімну України.
Павло Плато нович Чуби нський
Народився 27 січня 1839 р. на хуторі Чубинський (нині — у межах м. Бориспіль, на вулиці Горянській, 14, Київська область, Україна; тоді Полтавської губернії) у небагатій дворянській родині відставного офіцера Платона Івановича Чубинського. Український етнолог, фольклорист, поет, громадський діяч, автор Гімну України
24 серпня святкуємо День…
День Незале жності Украї ни або День Незале жности Украї ни — державне свято України, яке відзначається щороку 24 серпня на честь ухвалення Верховною Радою УРСР Акту проголошення незалежності України, що заведено вважати датою відновлення незалежної держави Україна.
Друга за довжиною вулиця Харкова.
Су мська ву лиця — головна вулиця Харкова. Довжина — 4,2 км. Починається від майдану Конституції, проходить поряд з Садом імені Тараса Шевченка, майданом Свободи, Центральним парком ім. Максима Горького і закінчується на схрещенні з вулицею Дерев'янка. Далі вулиця переходить у Білгородське шосе.
Вулиця дістала назву від дороги до міста Суми, яка тут проходила в XVII столітті. В Описі Харківського намісництва 1788 року йдеться:: «в північно-західну сторону дорога називається Сумська, йде від Харкова через Золочів у Суми, а звідти до Глухова і в Новгород-Сіверський".
Рефлексія від 10 учнів
Сподобався:
Зрозумілий:
Потрібні роз'яснення: