Мета: поглибити знання з історії виникнення свята Соборності України, виховання нацiональної свiдомостi i людської гiдностi.
Бібліотека вебквестів
198
94
0
Мета: поглибити знання з історії виникнення свята Соборності України, виховання нацiональної свiдомостi i людської гiдностi.
По завершенню гри буде видано сертифікат
Реакція об'єктів при наведенні: Всі об'єкти активні, похитуються при наведенні, а курсор змінюється на вказівний палець
Додано власні фрази, якщо підказка за об'єктом відсутня
Привіт друже! Ми – українці, країна в нас єдина!
22 січня ми відзначаємо День соборності України.
Запрошую долучитися до вебквесту та перевірити свої знання про Україну.
Ти готовий) Бажаю приємної мандрівки!
P.S. Знайшовши всі ключі, прямуй до виходу.
Вихід знайдеш, якщо розгадаєш ребус)
Цей рівень містить 9 інтерактивних об'єктів:
1 вихід.
8 сповіщень з введенням відповіді.
Інтерактивні об’єкти на цьому рівні:
Вітаю, вихід з вебквесту знайдено)
А чи знайдено ключі, що сховані за різними об'єктами мапи України?!
Якщо знайшов(ла), то мерщій за подарунком.
Вітаю!
Пишаюсь твоїми знаннями!
Соборність, єдність та суверенність держави – головні умови розвитку незалежної України!
Слава нашій Україні, невмируща слава!
Славетні лицарі, мужні воїни. Вони залишили вагомий слід в нашій історії, з ними пов’язано і багато цікавих легенд, переказів. Також славилися своїми шароварами, вмінням вправно їздити на конях та співати пісні.
Окрім зброї, сили і вміння гарно битися, козаки мали ще одну значну перевагу – кмітливість та хитрість. Практично завжди їм вдавалось непомітно підкрастися до ворога та застати його зненацька. Звичайно, це додавало шансів здобути перемогу.
Ця територія не належала жодному князю. Жили там вільні люди, займалися землеробством. Але прийшов час, коли потрібно було захищати свою свободу та землі.
Запорозька Січ – це своєрідне військово-політичне утворення, яке виникло на південних землях України, і надалі було найхарактернішим проявом військової культури української нації.
Український поет, прозаїк, мислитель, живописець, гравер, етнограф, громадський діяч. Національний герой і символ України.
Ім'я Тараса Шевченка відоме в усьому світі: у багатьох країнах йому встановлені пам'ятники, його твори перекладені майже на всі мови світу, його ім'ям в Україні названі навчальні заклади, театри, площі, вулиці, міста.
Основний державний документ (закон), який визначає державний устрій, порядок і принципи функціонування представницьких, виконавчих та судових органів влади, виборчу систему, права й обов'язки держави, суспільства та громадян.
Конституція України – Основний Закон України. Ухвалений 28 червня 1996 року на 5-й сесії Верховної Ради України 2-го скликання. На згадку про прийняття Конституції в Україні щорічно святкують державне свято – День Конституції України.
Ой у лузі червона калина похилилася,
Чогось наша славна Україна зажурилася.
А ми тую червону калину підіймемо,
А ми нашу славну Україну, гей, гей, розвеселимо!
29 січня в Україні відзначають пам'ять героїв Крут - українських студентів, які, намагались зупинити більшовицький наступ на Київ у 1918 році, потрапили в полон і були розстріляні більшовиками.
На залізничній платформі в Крутах за 130 км від Києва українські студенти ціною власного життя зупинили на кілька днів наступ більшовицької армії на українську столицю. Приблизно 30 студентів з розвідувального підрозділу потрапили в полон, більшовики їх розстріляли.
22 січня 1919 року в урочистій атмосфері відбулося проголошення Акта злуки УНР та ЗУНР в єдину незалежну державу.
«Однині воєдино зливаються століттями одірвані одна від одної частини єдиної України – Західноукраїнська Народна Республіка (Галичина, Буковина, Угорська Русь) і Наддніпрянська Велика Україна. Здійснились віковічні мрії, якими жили і за які умирали кращі сини України».
Це мальовничий куточок, розташований у долині Карпат, омитий ріками Тиса, Ріка та Хустець.
Містечко сховалось у Закарпатській області за годину їзди від Мукачево. Важливою пам’яткою є руїни замку, датовані ще ХІ століттям, які розташовані на окраїні міста.
Рефлексія від 3 учнів
Сподобався:
Зрозумілий:
Потрібні роз'яснення: