Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Вебквест:

Сім чудес світу

07.08.2022
3—4 роки, 4—5 років, 5—6 років, 1 Клас, 2 Клас, 3 Клас, 4 Клас, 5 Клас, 6 Клас, 7 Клас, 8 Клас, 9 Клас, 10 Клас, 11 Клас, 12 Клас, Дорослі
1 рівнів
17 підказок
Час виконання: необмежений
Шаблони: Країна знань

131

397

0

Опис вебквесту (учням цей опис не показується):

Матеріал містить інформацію про нові чудеса світу офіційно визнано і оголошено 07.07.07

Вміст вебквесту:
Налаштування гри

По завершенню гри буде видано сертифікат

Реакція об'єктів при наведенні: Всі об'єкти неактивні, при наведенні жодним чином не виказують себе

Привітання на початку гри (показується учням)

Вітаю! Ти знаєш скільки чудес на світі? Сім, це кожен знає.

А тим часом людство не стояло на місці, створювало нові унікальні пам'ятники своєму перебуванню на Землі, відкривало для себе нові дива природи. Їх ставало дедалі більше, й заповітне число "сім", ясна річ, не обмежує всіх чудес.

7 липня 2007 р. на стадіоні «Да Луш» у Лісабоні було оголошено список семи чудес сучасного світу. Дату оголошення вибрано не випадково, тому що сімка здавна вважалася щасливою цифрою, а поєднання 07.07.07 взагалі вважається магічним. Кандидатами до нового списку виступали славетні об’єкти з усього світу, створені до 2000 р.

З новою сімкою чудес світу офіційно визнаними, ти зможеш познайомитися під час проходження гри-квесту. Починай гру з рухомої моделі земної кулі на підставці, що дає зображення земної поверхні. Успіхів!

Рівень №1 — Країна знань переглянути шаблон

Цей рівень містить 18 інтерактивних об'єктів:

1 вихід.

17 сповіщень.

Інтерактивні об’єкти на цьому рівні:

Мітка №1/18 Книга 6  Вихід з рівня  Потрібно знайти і відкрити всі підказки (з відповідями і без відповідей)
Повідомлення перед виконанням умов виходу з рівня

От і все. Гра скінчилася. Сподіваюся ти час провів з користю.

Фінальне повідомлення:

Вітаю!

Мітка №2/18 Глобус Повідомлення при кліку
Повідомлення при кліку на об'єкт:

Ти знаходишся на сторінці "Країни знань"! А чи ти знаєш що це є? «Країна знань» — український науково-популярний журнал для юнацтва. Перший журнал був виданий у листопаді 2001, громадською організацією "Науково-освітня спілка «Майбутнє». З 2005 журнал творчо співпрацює з Всеукраїнською громадською організацією «Союз обдарованої молоді». «Країна знань» містить оригінальні статті провідних вчених України з різних галузей знань. «Країна знань» сприяє розвитку не лише пам'яті, але й мислення; формує мотивацію до інноваційної не шаблонної діяльності, творчості; сприяє вихованню досвідченої, гідної людини, справжнього патріота, який знає історію науки своєї країни і прагне її розвивати.

У тебе є шанс зазернути на сторінки "Країни знань" Крокуй і дізнавайся! Тепер обчисли вираз, і дізнаєшся слідуючу підказку. 48:(10+6)*9-25

Мітка №3/18 2 Повідомлення при кліку
Повідомлення при кліку на об'єкт:

Попередній список семи чудес світу було складено більше ніж два тисячоліття тому. З новими чудесами світу офіційно визнанеми тебе познайомлять діти, вони читають журнал "Країна знань". Твоє завдання суворо дотримуватися інструкцій під час гри.

Про перший об'єкт Велику китайську стіну, тобі надасть інформацію дівчинка з олівцем.

Мітка №4/18 Дівчинка з олівцем 2 Повідомлення при кліку
Повідомлення при кліку на об'єкт:

Велика китайська стіна (кит. – «довгий замок на десять тисяч лі») – фортечна стіна на півночі Китаю, грандіозний пам’ятник архітектури китайської цивілізації. Перші ділянки споруджені в ІV – ІІІ ст. до н.е.

Як і навіщо була побудована Велика Китайська стіна?Після обєднання Китаю (221 дон.е.) імператор Ші Хуан-Ді наказав спорудити суцільний мур, щоб прикрити північно-західні межі імперії Цінь від нападів степових народів.

Згодом Велика китайська стіна не раз добудовувалась і ремонтувалась. Загальна довжина всіх її ліній 6352 км, висота 6,6 м (на окремих ділянках до 10 м), ширина нижньої частини близько 6,5 м, верхньої – близько 5,5 м.

Упродовж Великої китайської стіни споруджені каземати для охорони та сторожові вежі, а біля головних гірських проходів – фортеці.

Наступну підказка - предмет схожий на фортецю.

Мітка №5/18 Олівець будинок Повідомлення при кліку
Повідомлення при кліку на об'єкт:

Дай відповідь на запитання:

-Хто спік Колобка?

Правильно - Баба!

Тепер знайди предмет схожий на колобка.

Мітка №6/18 М_x27_яч Повідомлення при кліку
Повідомлення при кліку на об'єкт:

Про другий об'єкт Давнє місто Петра, розповість дівчинка на олівці.

Мітка №7/18 Дівчинка на олівці Повідомлення при кліку
Повідомлення при кліку на об'єкт:

Давнє місто Петра (Йорданія). Особливості міста – його дивне розташування – у самому серці пустелі, у горах, які залежно від доби мають рожевий, темно-червоний, пурпуровий або жовтогарячий колір. Місто видовбували у скелях з ІХ ст.до н.е. і до 40 р.н.е. Набатейці зуміли на той час збудувати унікальне місто з підземними тунелями та водогоном.Покинуте античне місто Петра (Йорданія)

Щоб потрапити до міста, необхідно пішки або верхи пробратися крізь страшну ущелину Сік – величезну тріщину в піщанику, довжина якого трохи більша 2 км. Це звивистий вузький прохід між навислими скелями, що майже змикаються на висоті понад 90 м. Наприкінці ущелини з напівмороку в усій пишноті постає найбільш вражаючий палац – Ель-Хазне (Скарбниця). Ця велична памятка стародавності вирубана в суцільній скелі і має висоту 42 м та ширину 30 м. У давньому місті навіть є свій амфітеатр на 3 тис. місць, створений за римсько-грецькими прототипами, і побудований у І ст. до н.е.

Наступну підказку знайди у книзі.

Мітка №8/18 Книга Повідомлення при кліку
Повідомлення при кліку на об'єкт:

Відгадай загадку та знайди цей предмет на малюнку.

Брати Монгольф'є,

Світ весь здивували,

Парусиновий "мішок",

В небо запускали!

Мітка №9/18 Повітряна куля Повідомлення при кліку
Повідомлення при кліку на об'єкт:

Про наступне чудо світу, Статую Хреста-Спасителя, надасть інформацію хлопчик у вікні.

Мітка №10/18 Хлопчик у вікні Повідомлення при кліку
Повідомлення при кліку на об'єкт:

Статуя Хреста-Спасителя є символом Ріо-де-Жанейро, а його широко розкинуті руки символізують ту теплоту, з якою мешканці Бразилії приймають гостей.

Статуя Христа-Искупителя в Рио-де-Жанейро: как добратьсяВелика статуя Христа, який руками немов обіймає все місто, була зведена на горі Корвокадо – частина національного парку Тижукі, який займає більше 3000 га. Будівництво цієї статуї тривало 5 років, а офіційне відкриття відбулося 12 жовтня 1931 р. Відтоді статую двічі реставрували: у 1980 р, перед першим візитом Папи Римського до Ріо, і в 1990 р, коли на горі була встановлена система підсвічування.

Щороку її відвідують близько 600 тис. туристів.

Щоб знайти слідуючу підказку, треба знати, з якої літери починається українська абетка?

Мітка №11/18 Кубик А Повідомлення при кліку
Повідомлення при кліку на об'єкт:

Відгадай загадку та знайди цей предмет на малюнку.

Навесні барвиста квітка

На галявині розквітла,

Ми поглянути хотіли,

А вона, геть полетіла!

Мітка №12/18 Метелик Повідомлення при кліку
Повідомлення при кліку на об'єкт:

Про місто інків Мачу-Пікчу, надасть інформацію дівчинка на ліані.

Мітка №13/18 Дівчинка на ліані Повідомлення при кліку
Повідомлення при кліку на об'єкт:

Місто інків Мачу-Пікчу (Перу). Це місто було створене як священний гірський притулок за сторіччя до завоювання імперії інків, приблизно в 1440 р, і функціонувало до 1532 р, коли іспанці завоювали територію цієї імперії. Мачу-Пікчу («стара гора»), легендарне місто інків, розташоване в Перу, на висоті від 1500 до 6270 м над рівнем моря. Його загальна площа 32592 га.

Мачу-Пікчу - місто дивовижної історії інків і нерозгаданих таємниць - ВСВІТІАрхеологи досі вражені чіткістю планування міста і красою його кам’яних конструкцій. Свої споруди мешканці цього міста будували з необроблених кам’яних монолітів, а пізніше з обтесаних великих кам’яних блоків вагою 200 і більше тонн! І ті, і ті підганялися один до одного з такою точністю, що між ними і до сьогодні не може пройти лезо бритви!

А тепер знайди ластівку.

Мітка №14/18 Ластівка Повідомлення при кліку
Повідомлення при кліку на об'єкт:

Про наступне чудо інформацію отримаєш від дівчинки з олівцем.

Мітка №15/18 Дівчинка з олівцем Повідомлення при кліку
Повідомлення при кліку на об'єкт:

Піраміда майя в Чічен-Іца (Мексика). Її ще називають «Ель-Кастильо», що в перекладі з іспанської означає «замок». Піраміда була побудована близько 800 р.н.е.

Тайны древних пирамид майя ждут васВона є найбільш відомим храмом племені майя, який служив політичним та економічним центром цивілізації. «Кукулькан» мовою майя означає «пернатий змій». Висота піраміди 25 м, на її верхньому майданчикові розташований храм. В основі піраміди – квадрат зі стороною 55,5 м. На сторонах піраміди – 9 терас, по одній на кожну область царства мертвих.

До вершини піраміди ведуть чотири широкі круті сходинки-драбини, поділені на 18прольотів, кожний із яких відповідав місяцеві року, адже в календарі майя було 18 місяців. Кожні сходи складаються з 91 щабля.

Майя поклали в основу побудови піраміди календарний принцип. Та й сама піраміда точно орієнтована на чотири сторони світу.

Про наступне чудо розповість дівчинка з книгою.

Мітка №16/18 Дівчинка з книгою Повідомлення при кліку
Повідомлення при кліку на об'єкт:

Хочеш знати, треба читати! Шукай інформацію в книжках.

Мітка №17/18 Книга 3 Повідомлення при кліку
Повідомлення при кліку на об'єкт:

Римський Колізей (Італія) – найбільший амфітеатр у Стародавньому Римі, символ могутності імператорського Риму. Збудований у 75-80 роках до н.е. для боїв гладіаторів, циркових видовищ тощо. На честь урочистого відкриття Колізею свято в Римі тривало 100 днів поспіль. Арена Колізею мала овальну еліптичну форму, осі якої дорівнювали близько 1156 і 188 м. Висота зовнішніх стін – 40 м.

Римский, колизей, внутри. Колизей, италия, рим, это, один, колизей, flavian, flavio, anfiteatro, город, построен, engineering | CanStockУ Колізеї за виставами мали змогу спостерігати водночас понад 50 тис. глядачів. Для захисту публіки від дощу й палючого сонця над ареною натягували тент із полотна, що прикріплювався до високих мачт.

Сьогодні ця памятка стародавньої римської архітектури вражає своєю величчю і станом збереження, хоча за часи свого існування вона не раз зазнавала різних пошкоджень. Ця гігантська споруда потерпала від землетрусів, пожеж та повеней.

Мітка №18/18 Книга 5 Повідомлення при кліку
Повідомлення при кліку на об'єкт:

Тадж-Махал (Індія). Мавзолей збудований султаном Шах-Джаханом з династії Великих Моголів над гробницею своєї коханої дружини Мумтаз Махал. Поверхня усипальниці вкрита тисячами коштовних і напівкоштовних каменів, а орнаменти виконані з чорного мармуру.

Тадж Махал: цікаві факти про архітектурну перлину ІндіїНайкрасивішою частиною Тадж-Махалу є білосніжний купол головної будівлі, який символізує райську насолоду. Для спорудження пятикупольної будівлі мавзолею, яке тривало близько 20 років, було залучено понад 20 тис. робітників з різних країн. Висота мавзолею разом з куполом становить близько 95 м.

На ділянці землі навколо мавзолею Шах-Джахан наказав посадити розкішний сад, у якому панують кипариси – символи вічності. У центрі, перед будівлею усипальниці, знаходиться мармурова водойма.

Рефлексія від 3 учнів

Сподобався:

3 0

Зрозумілий:

3 0

Потрібні роз'яснення:

3 0
Рекомендуємо

Навколо світу

Навколо світу

110

Аватар профіля Устименко Ірина Сергіївна
Географія
7 клас

25 грн

У світі фразеологізмів

У світі фразеологізмів

392

Аватар профіля Пантюк Людмила Іванівна
Українська мова
6—11 клас та дорослі

40 грн

У світі Джунглів

У світі Джунглів

178

Аватар профіля Мукан Яна Богданівна
Зарубіжна література
5 клас

60 грн

Провідник у невідомому світі.

Провідник у невідомому світі.

122

Аватар профіля Ходина Ольга Борисівна
Я досліджую світ
4 клас

40 грн

Міфи про створення світу

Міфи про створення світу

38

Аватар профіля Чекун Оксана Іванівна
Літературне читання
4 клас

30 грн

Схожі вебквести

Марафон переможців!

Марафон переможців!

180

Аватар профіля Литвиненко Леся Анатоліївна
Гра
9—12 клас та дорослі

Чудеса світу

Чудеса світу

48

Аватар профіля Бєлоусов Іван Васильович
Гра
6—12 клас та дорослі

Козаччина

Козаччина

65

Аватар профіля Бєлоусов Іван Васильович
Гра
3—6 років, 1—12 клас та дорослі

А що в ранці найголовніше?

А що в ранці найголовніше?

58

Аватар профіля Бєлоусов Іван Васильович
Гра
1—4 клас

Рекорди України

Рекорди України

91

Аватар профіля Бєлоусов Іван Васильович
Гра
3—6 років, 1—12 клас та дорослі