Матеріал містить інформацію про нові чудеса світу офіційно визнано і оголошено 07.07.07
Бібліотека вебквестів
222
619
0
Матеріал містить інформацію про нові чудеса світу офіційно визнано і оголошено 07.07.07
По завершенню гри буде видано сертифікат
Реакція об'єктів при наведенні: Всі об'єкти неактивні, при наведенні жодним чином не виказують себе
Вітаю! Ти знаєш скільки чудес на світі? Сім, це кожен знає.
А тим часом людство не стояло на місці, створювало нові унікальні пам'ятники своєму перебуванню на Землі, відкривало для себе нові дива природи. Їх ставало дедалі більше, й заповітне число "сім", ясна річ, не обмежує всіх чудес.
7 липня 2007 р. на стадіоні «Да Луш» у Лісабоні було оголошено список семи чудес сучасного світу. Дату оголошення вибрано не випадково, тому що сімка здавна вважалася щасливою цифрою, а поєднання 07.07.07 взагалі вважається магічним. Кандидатами до нового списку виступали славетні об’єкти з усього світу, створені до 2000 р.
З новою сімкою чудес світу офіційно визнаними, ти зможеш познайомитися під час проходження гри-квесту. Починай гру з рухомої моделі земної кулі на підставці, що дає зображення земної поверхні. Успіхів!
Цей рівень містить 18 інтерактивних об'єктів:
1 вихід.
17 сповіщень.
Інтерактивні об’єкти на цьому рівні:
От і все. Гра скінчилася. Сподіваюся ти час провів з користю.
Вітаю!
Ти знаходишся на сторінці "Країни знань"! А чи ти знаєш що це є? «Країна знань» — український науково-популярний журнал для юнацтва. Перший журнал був виданий у листопаді 2001, громадською організацією "Науково-освітня спілка «Майбутнє». З 2005 журнал творчо співпрацює з Всеукраїнською громадською організацією «Союз обдарованої молоді». «Країна знань» містить оригінальні статті провідних вчених України з різних галузей знань. «Країна знань» сприяє розвитку не лише пам'яті, але й мислення; формує мотивацію до інноваційної не шаблонної діяльності, творчості; сприяє вихованню досвідченої, гідної людини, справжнього патріота, який знає історію науки своєї країни і прагне її розвивати.
У тебе є шанс зазернути на сторінки "Країни знань" Крокуй і дізнавайся! Тепер обчисли вираз, і дізнаєшся слідуючу підказку. 48:(10+6)*9-25
Попередній список семи чудес світу було складено більше ніж два тисячоліття тому. З новими чудесами світу офіційно визнанеми тебе познайомлять діти, вони читають журнал "Країна знань". Твоє завдання суворо дотримуватися інструкцій під час гри.
Про перший об'єкт Велику китайську стіну, тобі надасть інформацію дівчинка з олівцем.
Велика китайська стіна (кит. – «довгий замок на десять тисяч лі») – фортечна стіна на півночі Китаю, грандіозний пам’ятник архітектури китайської цивілізації. Перші ділянки споруджені в ІV – ІІІ ст. до н.е.
Після обєднання Китаю (221 дон.е.) імператор Ші Хуан-Ді наказав спорудити суцільний мур, щоб прикрити північно-західні межі імперії Цінь від нападів степових народів.
Згодом Велика китайська стіна не раз добудовувалась і ремонтувалась. Загальна довжина всіх її ліній 6352 км, висота 6,6 м (на окремих ділянках до 10 м), ширина нижньої частини близько 6,5 м, верхньої – близько 5,5 м.
Упродовж Великої китайської стіни споруджені каземати для охорони та сторожові вежі, а біля головних гірських проходів – фортеці.
Наступну підказка - предмет схожий на фортецю.
Дай відповідь на запитання:
-Хто спік Колобка?
Правильно - Баба!
Тепер знайди предмет схожий на колобка.
Про другий об'єкт Давнє місто Петра, розповість дівчинка на олівці.
Давнє місто Петра (Йорданія). Особливості міста – його дивне розташування – у самому серці пустелі, у горах, які залежно від доби мають рожевий, темно-червоний, пурпуровий або жовтогарячий колір. Місто видовбували у скелях з ІХ ст.до н.е. і до 40 р.н.е. Набатейці зуміли на той час збудувати унікальне місто з підземними тунелями та водогоном.
Щоб потрапити до міста, необхідно пішки або верхи пробратися крізь страшну ущелину Сік – величезну тріщину в піщанику, довжина якого трохи більша 2 км. Це звивистий вузький прохід між навислими скелями, що майже змикаються на висоті понад 90 м. Наприкінці ущелини з напівмороку в усій пишноті постає найбільш вражаючий палац – Ель-Хазне (Скарбниця). Ця велична памятка стародавності вирубана в суцільній скелі і має висоту 42 м та ширину 30 м. У давньому місті навіть є свій амфітеатр на 3 тис. місць, створений за римсько-грецькими прототипами, і побудований у І ст. до н.е.
Наступну підказку знайди у книзі.
Відгадай загадку та знайди цей предмет на малюнку.
Брати Монгольф'є,
Світ весь здивували,
Парусиновий "мішок",
В небо запускали!
Про наступне чудо світу, Статую Хреста-Спасителя, надасть інформацію хлопчик у вікні.
Статуя Хреста-Спасителя є символом Ріо-де-Жанейро, а його широко розкинуті руки символізують ту теплоту, з якою мешканці Бразилії приймають гостей.
Велика статуя Христа, який руками немов обіймає все місто, була зведена на горі Корвокадо – частина національного парку Тижукі, який займає більше 3000 га. Будівництво цієї статуї тривало 5 років, а офіційне відкриття відбулося 12 жовтня 1931 р. Відтоді статую двічі реставрували: у 1980 р, перед першим візитом Папи Римського до Ріо, і в 1990 р, коли на горі була встановлена система підсвічування.
Щороку її відвідують близько 600 тис. туристів.
Щоб знайти слідуючу підказку, треба знати, з якої літери починається українська абетка?
Відгадай загадку та знайди цей предмет на малюнку.
Навесні барвиста квітка
На галявині розквітла,
Ми поглянути хотіли,
А вона, геть полетіла!
Про місто інків Мачу-Пікчу, надасть інформацію дівчинка на ліані.
Місто інків Мачу-Пікчу (Перу). Це місто було створене як священний гірський притулок за сторіччя до завоювання імперії інків, приблизно в 1440 р, і функціонувало до 1532 р, коли іспанці завоювали територію цієї імперії. Мачу-Пікчу («стара гора»), легендарне місто інків, розташоване в Перу, на висоті від 1500 до 6270 м над рівнем моря. Його загальна площа 32592 га.
Археологи досі вражені чіткістю планування міста і красою його кам’яних конструкцій. Свої споруди мешканці цього міста будували з необроблених кам’яних монолітів, а пізніше з обтесаних великих кам’яних блоків вагою 200 і більше тонн! І ті, і ті підганялися один до одного з такою точністю, що між ними і до сьогодні не може пройти лезо бритви!
А тепер знайди ластівку.
Про наступне чудо інформацію отримаєш від дівчинки з олівцем.
Піраміда майя в Чічен-Іца (Мексика). Її ще називають «Ель-Кастильо», що в перекладі з іспанської означає «замок». Піраміда була побудована близько 800 р.н.е.
Вона є найбільш відомим храмом племені майя, який служив політичним та економічним центром цивілізації. «Кукулькан» мовою майя означає «пернатий змій». Висота піраміди 25 м, на її верхньому майданчикові розташований храм. В основі піраміди – квадрат зі стороною 55,5 м. На сторонах піраміди – 9 терас, по одній на кожну область царства мертвих.
До вершини піраміди ведуть чотири широкі круті сходинки-драбини, поділені на 18прольотів, кожний із яких відповідав місяцеві року, адже в календарі майя було 18 місяців. Кожні сходи складаються з 91 щабля.
Майя поклали в основу побудови піраміди календарний принцип. Та й сама піраміда точно орієнтована на чотири сторони світу.
Про наступне чудо розповість дівчинка з книгою.
Хочеш знати, треба читати! Шукай інформацію в книжках.
Римський Колізей (Італія) – найбільший амфітеатр у Стародавньому Римі, символ могутності імператорського Риму. Збудований у 75-80 роках до н.е. для боїв гладіаторів, циркових видовищ тощо. На честь урочистого відкриття Колізею свято в Римі тривало 100 днів поспіль. Арена Колізею мала овальну еліптичну форму, осі якої дорівнювали близько 1156 і 188 м. Висота зовнішніх стін – 40 м.
У Колізеї за виставами мали змогу спостерігати водночас понад 50 тис. глядачів. Для захисту публіки від дощу й палючого сонця над ареною натягували тент із полотна, що прикріплювався до високих мачт.
Сьогодні ця памятка стародавньої римської архітектури вражає своєю величчю і станом збереження, хоча за часи свого існування вона не раз зазнавала різних пошкоджень. Ця гігантська споруда потерпала від землетрусів, пожеж та повеней.
Тадж-Махал (Індія). Мавзолей збудований султаном Шах-Джаханом з династії Великих Моголів над гробницею своєї коханої дружини Мумтаз Махал. Поверхня усипальниці вкрита тисячами коштовних і напівкоштовних каменів, а орнаменти виконані з чорного мармуру.
Найкрасивішою частиною Тадж-Махалу є білосніжний купол головної будівлі, який символізує райську насолоду. Для спорудження пятикупольної будівлі мавзолею, яке тривало близько 20 років, було залучено понад 20 тис. робітників з різних країн. Висота мавзолею разом з куполом становить близько 95 м.
На ділянці землі навколо мавзолею Шах-Джахан наказав посадити розкішний сад, у якому панують кипариси – символи вічності. У центрі, перед будівлею усипальниці, знаходиться мармурова водойма.
Рефлексія від 5 учнів
Сподобався:
Зрозумілий:
Потрібні роз'яснення: