Цей вебквест має меті повторити основні поняття, дати та події, що вивчались учнями у 9 класі на уроках історії України. Потрібно відшукати 10 об'єктів та скласти слово з віднайдених літер .
Бібліотека вебквестів
33 грн
Після покупки цей вебквест відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані вебквести зберігаються в розділі мої придбані матеріали.
Цей вебквест має меті повторити основні поняття, дати та події, що вивчались учнями у 9 класі на уроках історії України. Потрібно відшукати 10 об'єктів та скласти слово з віднайдених літер .
Час за який потрібно виконати всі завдання: 15 хвилин
Реакція об'єктів при наведенні: Всі об'єкти активні, похитуються при наведенні, а курсор змінюється на вказівний палець
Вітаю вас, любі десятикласники! Пам'ятаєте, що ми вивчали у 9 класі на уроках історії України? Я вірю, що так! Давайте перевіримо, пройшовши цей вебквест !
Відшукайте усі об'єкти із завданнями та дайте правильні відповіді ( з ВЕЛИКОЇ літери та без розділових знаків) , а ще складіть слово з віднайдених літер ( всього 10 літер).
Цей рівень містить 11 інтерактивних об'єктів:
1 вихід.
10 сповіщень з введенням відповіді.
Інтерактивні об’єкти на цьому рівні:
Потрібно написати слово-ключ з ВЕЛИКОЇ літери. Воно складається з 10 літер, які ви відшукаєте, пройшовши вебквест.
Супер! Я радію, що ви знаєте історію! Що ж це таке- універсали? Відшукайте, будь ласка, пояснення в інтернеті 😉
В складі якої імперії було більшість українських земель у ХІХ ст.? ( запишіть назву імперії з великої літери та в називному відмінку)
Супер! Перша літера - "У".
До Австрійської імперії в ХІХ ст. входила Східна Галичина, Північна Буковина і .... ( запишіть назву істориком- географічного регіону в називному відмінку)
Чудово! Друга літера - "Н".
Хто розпочав війну у 1812 році проти Російської імперії, під час якої українці утворили народне ополчення та було створено Полтавський полк на чолі з І. Котляревський?
Неперевершено! Третя літера - " І".
Рефлексія від 0 учнів
Сподобався:
Зрозумілий:
Потрібні роз'яснення: