Квест "Географічний всюдихід" присвячений фестивалю "З Україною в серці"
Бібліотека вебквестів
110
139
0
Квест "Географічний всюдихід" присвячений фестивалю "З Україною в серці"
Реакція об'єктів при наведенні: Всі об'єкти неактивні, при наведенні жодним чином не виказують себе
Вітаю!
У просторі вебквесту за різними об'єктами схований вихід та підказки з ключами. Мета цієї гри: знайти всі підказки, додаткові ключі та вийти з вебквесту.
Цей рівень містить 9 інтерактивних об'єктів:
1 вихід.
8 сповіщень з введенням відповіді.
Інтерактивні об’єкти на цьому рівні:
Ось ми дібралися до свого рідного Запорізького краю, де багато століть мандрували степом різні народи – кіммерійці, скіфи, сармати, готи і гуни, авари, хазари, половці, печеніги, слов'яни. Під час існування Запорізької Січі та після її зникнення до родючих чорноземів вабило не тільки українців, а й німців, болгар, поляків, сербів, греків, албанців. Та навіть зараз у Запорізькій області мешкає понад 130 народностей. І кожна залишала і залишає сліди своєї культури та пам’ятки своєї історії.
Вітаю тебе із завершенням гри!
Бажаю нам всім мирного неба, світлих надій, упевненості у завтрашньому дні та довгих мирних років життя у квітучій Україні!
Вітаю!
Україна, що розмістилася в самісінькому центрі Європи (за даними українських вчених центр Європи знаходиться неподалік від карпатського містечка Рахів), має дуже сприятливі кліматичні, ландшафтні і природні умови. Впевнені, що наші пращури дуже ретельно підійшли до вибору місця для створення поселення, що потім перетворилося на країну. Сприятливий клімат України, запаси природних ресурсів, степи з родючим чорноземом, ліси, гори, моря і річки…
Тож, давайте помандруємо (smiley)
п і д к а з к а р у х у
Мапа - початок квесту. Кожна наступна зупинка буде спрямовувати вас на подальші кроки, на деяких зупинках є ключі - завдання. Будьте уважними.
У д а ч і !
P.S. Сподіваюся, що ці факти запам'ятаються та стимулюватимуть інтерес до вивчення географії нашої країни.
Найбільше море, що омиває берега України?
Чудово!
Чорне море – наймолодше з усіх морів на Землі. Приблизно 7500 років тому воно було величезним прісноводним озером, на зразок Байкалу. Після сильного землетрусу виникла протока Босфор, через яку сюди хлинули солоні води Середземного моря.
п і д к а з к а р у х у
Всім про все вона розкаже
І малюночки покаже.
Усіх розуму навчить,
Хоч сама завжди мовчить.
Найстаріший заповідник України, створений у 1898 році Фальц-Фейном для зберігання цілинного степу, рідкісних тварин у зоопарку та субтропічних рослин у дендропарку є
назва містить два слова
Молодчинка!
Дендрологічний парк "Асканія Нова" займає близько 200 га та є абсолютно штучно насадженим. Щоб створити "ліс серед степу" більш ніж 100 років тому було розроблено спеціальну систему зрошення, яка живить кожне дерево артезіанською водою. Ця система працює і в наші дні.
Третина земель Асканії-Нови - це абсолютно дика, незаймана природа, ковиловий степ. Він николи не оброблявся плугом. Він знаходиться в тому ж первинному стані, як і мільйони років тому. Більше в Європі такої незайманої землі ніде не залишилося.
п і д к а з к а р у х у
Що може в один і той самий час стояти, висіти, ходити, лежати і правду казати?
Безлісі вирівняні вершини гірських хребтів Українських Карпат - це
Молодчинка!
Найбільш вітряне місце в Карпатах – полонина Пожижевська. Вітер зі швидкістю понад 15 м/с (54 км/год) дує тут в середньому 120 разів щорічно.
Полонина Пожижевська є також і найвологішим місцем України – 1593 мм річних опадів.
п і д к а з к а р у х у
Порахує сантиметри,
А як треба – міліметри!
Рівно лінії проводить,
З олівцем за ручку ходить
Єдиний острів Чорного моря, який розташований далеко від берега, це острів
Неперевершено!
Згідно з давньогрецькою легендою, острів Зміїний підняла із дна морського богиня Фетіда для свого сина Ахілла. Греки вважали, що після загибелі під стінами Трої тіло Ахілла перенесли на острів Зміїний та поховали там.
До речі, за часів Стародавньої Греції острів називали Левка (“білий”, “світлий”, “світлосяючий”), і навіть островом Ахілла і “островом блаженних”. Згідно з даними археологів, у VI столітті до н. е. на острові робили жертвопринесення Ахіллу, а пізніше цього ж століття на острові звели храм в іонічному стилі і він був схожий на храм Афіни в Мілеті.
п і д к а з к а р у х у
Коли ми його відкриваємо,
Те чисте повітря в квартиру пускаємо.
Найвища точка Запорізької області
Чудово!
Бельмак-Могила - одна з височин серед запорізьких степів. Тутешнє населення завжди називало такі кургани могилами. З тюркського "Бельмак" може бути переведено як "головна висота". І дійсно це - найвища точка Запорізької області і Приазовської височини - 324 м над рівнем моря.
п і д к а з к а р у х у
На глобусі знайди свій рідний край
Найбільший півострів України
Молодчинка!
З античних часів за півостровом закріпилася назва Таврика, яка походить від імені найдавніших племен таврів, що населяли південну частину Криму. Сучасна назва «Крим» стала поширеною тільки після XIII століття, імовірно за назвою міста «Кирим», яке було резиденцією намісника хана Золотої Орди.
П і д к а з к а р у х у
Чималенькою буває,
Безліч знань в собі тримає –
В ній і Рильський і Шевченко,
Симоненко і Костенко.
Максимальна глибина Чорного моря
Чудово!
Середня глибина Чорного моря становить 1300 м, максимальна – 2245 м,
Азовське море мілководне: середня глибина – 7 м, максимальна – 15 м.
Чому Чорне море таке глибоке? Це пов'язано з подальшим опусканням території по лінії розлому. Значних піднять дна давно не спостерігалося, тому в морі так мало островів. У шельфовій зоні Чорного моря відкрито поклади природного газу і нафти.
П і д к а з к а р у х у
Символ нашої держави –
це тризуб жовто-яскравий.
Рефлексія від 4 учнів
Сподобався:
Зрозумілий:
Потрібні роз'яснення: