Відбувся в п'ятницю 21 жовтня 2022 року о 18:00
«Права та обов’язки педагогічних працівників щодо захисту в освітньому процесі»
юристка, сертифікована тренерка з підвищення кваліфікації директорів та заступників директорів закладів загальної середньої освіти відповідно до Концепції "Нова українська школа",...читати все
юристка, сертифікована тренерка з підвищення кваліфікації директорів та заступників директорів закладів загальної середньої освіти відповідно до Концепції "Нова українська школа", сертифікована експертка для проведення інституційного аудиту закладів загальної середньої освіти, методистка вищої кваліфікаційної категорії, вчителька історії та правознавства вищої кваліфікаційної категорії, педагогічне звання "старший учитель".
приховати75 грн.
до 21 жовтня включно
90 грн.
з 22 жовтня
Проблемне питання захисту педагогічних працівників в освітньому процесі не нове. До 2018 року держава фактично не регулювала ці питання на законодавчому рівні, крім окремих питання трудового характеру.
У 2018 році було ухвалено законодавчі зміни, що стосуються та булінгу, з’явилися нові інструменти боротьби з булінгом, у школах вироблено чіткі алгоритми дій, також встановлено види і розміри адміністративних стягнень за цькування.
Проте, у сучасних умовах поширення пандемії COVID-19, уведення в Україні воєнного стану та загалом великої кількості законодавчих змін питання захисту законних прав та інтересів педагогічних працівників зазнало змін та потребує відповідних роз’яснень, а саме:
Які права відсторонених працівників?
Як діяти педагогічному працівнику під час повітряної тривоги?
Які права й обов’язки освітян у вчиненні булінгу?
Що таке мобінг, як, коли і для кого наступатиме юридична відповідальність?
Що освітяни повинні знати про колабораційну діяльність?
Що змінилося в законі про внутрішньо переміщених осіб?
Що нового у питаннях мобілізації?
Цей вебінар буде цікавим і корисним усім без виключення.
Підвищити обізнаність населення України із законодавством України з питань прав та обов’язків освітян щодо захисту в освітньому середовищі за сучасним змістом законодавства.
Ознайомити з новим законодавством України, що стосується прав та обов’язків освітян щодо захисту в освітньому середовищі.
Привернути увагу освітян до чинних законодавчих змін та тих, що наразі перебувають на розгляді, які суттєво змінюють питання захисту на робочих місцях.
Розглянути питання правового і соціально-економічного захисту освітян та роз’яснити правові механізми їх застосування.
Окреслити нормативно визначені повноваження органів управління освітою, закладів освіти та установ системи освіти у сфері запобігання та протидії булінгу та домашньому насильству, а також надати правові роз’яснення та практичні поради учасникам вебінару з відповідних питань, зокрема щодо порядку надання допомоги та захисту постраждалим особам.
Розуміння змісту нормативно-правових актів України з питань захисту прав та обов’язків освітян в освітньому середовищі.
Володіння інформацією про основні напрями реалізації державної політики у сфері захисту прав та обов’язків освітян в освітньому середовищі.
Здатність до ефективної комунікації із суб’єктами, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, порядок їхньої взаємодії.
Розуміння механізму надання допомоги та захисту постраждалим особам в Україні.
Менеджери освіти будь-якого рівня (засновники ЗЗСО, керівники місцевих органів управління освітою, директори ЗЗСО та їх заступники), педагогічні та інші працівники ЗЗСО.
Реєстрація на вебінар
Сповіщення про початок
Перегляд
Обговорення
Запис вебінару
Проходження тестуванняСертифікат
Матеріали в текстовому форматі ПрезентаціяДодатковий рейтинг (+20 одиниць)
Зареєструватися на вебінарСповіщення про початок
Перегляд
Обговорення
Запис вебінару
Проходження тестуванняСертифікат
Матеріали в текстовому форматі ПрезентаціяДодатковий рейтинг (+20 одиниць)
Замовити СертифікатОрганізаторка вебінарів
методистка з організації вебінарів на Всеосвіті, кандидатка педагогічних наук.
З питань співпраці звертайтеся в особисті повідомлення.
Дивитись інші вебінари