Відбувся у четвер 28 березня 2024 року о 18:00
«Інформаційно-цифрова компетентність: доброчесне використання відкритих електронних джерел у педагогічній діяльності»
керівниця напряму бібліотек у Всеосвіті, кандидатка педагогічних наук, методологиня, освітня тренерка.
75 грн.
до 28 березня включно
90 грн.
з 29 березня
Увага! 🦻Протягом тижня відео до вебінару матиме субтитри. Розкажіть про це колегам, які мають потребу переглядати відео з субтитрами.
Важко уявити сучасний світ без інтернету. Достатньо кількох кліків мишкою, щоб отримати необхідну інформацію, знайти яскраву ілюстрацію, цікаве відео чи музичний твір. Для педагога інформаційно-цифрова компетентність — це, свого роду, внутрішній навігатор, що дозволяє зорієнтуватися в потоці контенту, критично його оцінити та доброчесно використати у власній педагогічній діяльності.
Питання формування та розвитку інформаційно-цифрової компетентності не тільки не втрачають своєї актуальності, а й стають дедалі нагальнішими. Швидка еволюція електронних ресурсів і цифровізація життя вимагають від сучасного педагога регулярно акцентувати увагу на відточенні навичок роботи з електронними джерелами та контентом як невідʼємної складової власного безперервного професійного розвитку.
Сформувати у освітян готовність і здатність здійснювати пошук інформації та аудіовізуальних матеріалів у відкритих джерелах і доброчесно використовувати запозичений контент у педагогічній діяльності.
поглибити знання про можливості пошукової системи Google для добору інформації та якісного аудіовізуального контенту;
розвивати навички доброчесного використання електронних джерел інформації та аудіовізуального контенту;
сформувати готовність дотримуватися вимог законодавства щодо академічної доброчесності та авторського права під час використання в педагогічній діяльності запозиченого в мережі контенту.
здатність використовувати можливості пошукової системи Google для добору інформації та якісного аудіовізуального контенту.
готовність критично оцінювати відкриті електронні джерела та послуговуватися ними відповідно до визначених умов використання.
усвідомлення цінності інтелектуальної власності та стійка потреба у доброчесному використанні запозиченого з відкритих електронних джерел контенту у власній педагогічній діяльності.
Науково-педагогічні, педагогічні працівники.
Реєстрація на вебінар
Сповіщення про початок
Перегляд
Обговорення
Запис вебінару
Проходження тестуванняСертифікат
ПрезентаціяДодатковий рейтинг (+20 одиниць)
Зареєструватися на вебінарСповіщення про початок
Перегляд
Обговорення
Запис вебінару
Проходження тестуванняСертифікат
ПрезентаціяДодатковий рейтинг (+20 одиниць)
Замовити СертифікатОрганізаторка вебінарів
методистка з організації вебінарів на Всеосвіті, кандидатка педагогічних наук.
З питань співпраці звертайтеся в особисті повідомлення.
Дивитись інші вебінари