Сьогодні о 17:00
Марафон. День 2:
«Сталий розвиток: від освіти до світу»

Булінг в освітньому середовищі: як розпізнати та як діяти

Безкоштовний перегляд
Вебінар відбувся в четвер, 12 грудня о 18:00
75 грн.
за умови замовлення сертифікату до 12 грудня включно
90 грн.
за умови замовлення сертифікату з 13 грудня

Всеосвіта є суб`єктом підвищення кваліфікації

Всі сертифікати за курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.
Співпраця із закладами освіти. Дізнатись більше про сертифікати.

Онлайн-тестування Безкоштовно

Після перегляду вебінара Ви маєте можливість безкоштовно пройти додаткове тестування для перевірки якості отриманих знань. Якщо Ви успішно склали тест, на Вашому свідоцтві під зазначенням кількості академічних годин буде додано інформацію «та успішно склав(ла) тестування з теми вебінара». Інформація не відображатиметься, якщо Ви набрали недостатню кількість правильних відповідей.

Буде доступно після перегляду вебінара

Отримайте переваги:
За 90 грн:
Замовити Сертифікат
Безкоштовно
Зареєструватися на вебінар

Інформація про спікера

Маніленко Інна Володимирівна. Методистка відділу управління закладами освіти Комунального навчального закладу Київської обласної ради «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів», старша викладачка кафедри педагогіки, психології та менеджменту освіти.

Має дві вищі освіти – юридичну і педагогічну (учитель історії та правознавства). Досвід роботи в юридичній сфері. З 2014 по 2016 роки працювала на посаді директорки школи. Постійно надає нормативно-правові роз'яснення керівникам закладів освіти щодо застосування освітнього, трудового, адміністративного законодавства тощо. Проводить лекції, семінари-практикуми.

Персональна сторінка спікерки: https://vseosvita.ua/user/id195742

Під час проведення вебінара буде розіграно "Щоденник щасливого вчителя". Про усі деталі  та умови участі у розіграші креативного щоденника ви дізнаєтесь у ході вебінара. Тож якщо хочете бути щасливим вчителем, швидше реєструйтесь та отримуйте можливість виграти щоденник. 

 

 

 

Анотація

У наш час проблема булінгу (цькування) стала доволі розповсюдженим та масовим явищем. При цьому, жертвами булінгу стають не тільки в реальному, а й у віртуальному світі.

Цькування у школі має надзвичайно негативні наслідки у майбутньому, залишаючи психологічні травми на все життя, що в подальшому може виражатися в неспроможності батьків, які в дитинстві зазнали булінгу, будувати повноцінні відносини з іншими людьми та виховувати власних дітей. Таким чином, наразі у нашій країні законодавчо визначено поняття булінгу та ряд заходів протидії даному явищу, встановлення юридичної відповідальності за булінг на законодавчому рівні.

18 грудня 2018 року Верховна Рада прийняла Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу». Документ визначає поняття булінгу, шляхи протидії цьому явищу, захисту прав дітей, та інших осіб, які працюють у закладі освіти; вносить зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення. Так, Кодекс доповнено новою статтею 173-4, яка встановлює адміністративну відповідальність за булінг, приховування випадків булінгу педагогічним, науково-педагогічним, науковим працівником, керівником, або засновником закладу освіти, у вигляді штрафу або громадських робіт.

Закон визначає механізми протидії цькуванню, зокрема, покладання на засновника закладу освіти здійснення контролю за виконанням плану заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу; на керівника закладу освіти – затвердження та оприлюднення на своїх веб-сайтах плану заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу, а також забезпечення відкритого доступу до правил поведінки здобувача освіти в закладі освіти. Разом з цим, законом передбачається порядок подання та розгляду заяв про випадки булінгу від здобувачів освіти, їх батьків та інших осіб; прописується процедура прийняття рішення про проведення розслідування.

Керівникам закладів освіти, педагогічним працівникам та іншим учасникам освітнього процесу часто доводиться вирішувати конфлікти, розпізнавати прояви булінгу як вид адміністративного правопорушення та ще й з урахуванням законодавчих змін. Під час вебінару ми розглянемо всі правові та практичні аспекти щодо запобігання та протидії булінгу в освітньому середовищі, розглянемо чіткі алгоритми дій у таких випадках.

Мета

Ознайомити з нормативно-правовими актами та алгоритмами дій учасників освітнього процесу, що забезпечують організацію роботи закладу освіти із запобігання та протидії проявам насильства в освітньому середовищі.

Завдання

 1. Ознайомити з нормативно-правовими актами, чіткими алгоритмами дій учасників освітнього процесу, що забезпечують належну організацію роботи закладу освіти із запобігання та протидії будь-яким проявам насильства в освітньому середовищі.

 2. Надати практичні поради керівникам закладів освіти та іншим учасникам освітнього процесу як правильно розпізнавати прояви булінгу як вид адміністративного правопорушення та як діяти, щоб уникнути адміністративної відповідальності.

Очікувані результати

 • Розуміння державної політики та нормативно-правового забезпечення в Україні щодо запобігання та протидії насильству в освітньому середовищі.
 • Набуття практичних навиків правового розпізнавання проявів булінгу, створення чітких алгоритмів дій учасників освітнього процесу, що забезпечують належну організацію роботи закладу освіти із запобігання та протидії будь-яким проявам насильства в освітньому середовищі.

Цільова аудиторія

Менеджери освіти будь-якого рівня (директори закладів освіти, їх заступники, методисти), соціальні педагоги, практичні психологи, учителі-предметники, класні керівники, вихователі, учні та їхні батьки.

Завантажити: програму підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників для роботи у закладах освіти (за видом освітньої послуги «ВЕБІНАР») - завантажити

Після перегляду Ви зможете замовити сертифікат про участь у вебінарі «Булінг в освітньому середовищі: як розпізнати та як діяти» та додати його у свій план підвищення кваліфікації. Тривалість: 2 академічні години
75 грн.
за умови замовлення сертифікату до 12 грудня включно
90 грн.
за умови замовлення сертифікату з 13 грудня

Як додати вебінар у підвищення кваліфікації?

Ознайомитись

з програмою підвищення кваліфікації педадогічних та науково-педагогічних працівників для роботи в закладахосвіти

Роздрукувати

пропозицію на підвищення кваліфікації та подати її директору навчального закладу

Замовити

Сертифікат про підвищення кваліфікації тривалістю 2 академічні години Замовити

Сертифікат про підвищення кваліфікації від «Всеосвіта»

 1. Обліковий запис сертифікату. Перевірити офіційність документу можна за посиланням
 2. Повне найменування та код ЄДРПОУ суб`єкта підвищення кваліфікації
 3. Зображення логотипу освітнього проекту «Всеосвіта»
 4. Прізвище, ім`я та по-батькові особи, яка підвищила кваліфікацію
 5. Посада та місце роботи особи, яка підвищила кваліфікацію
 6. Тема підвищення кваліфікації
 7. Обсяг (тривалість) підвищення кваліфікації у годинах та ЄКТС
 8. Опис досягнутих результатів навчання
 9. Прізвище, ініціали та інформація про автора вебінара
 10. Підпис автора вебінара
 11. Печатка ТОВ «Всеосвіта»
 12. Прізвище, ініціали, найменування посади особи яка підписала сертифікат від імені суб`єкта підвищення кваліфікації
 13. Підпис особи. яка підписала сертифікат від імені суб`єкта підвищення кваліфікації
 14. Дата видачі сертифіката
 15. Інформація про необхідність визнання результатів підвищення кваліфікації
 16. Посилання на сайт освітнього проекту «Всеосвіта»

Вітаємо зі святом працівникі́в осві́ти

та даруємо 100 грн

кешбеку!

Кешбеком можна оплатити 50% вартості будь-яких цифрових товарів та послуг на порталі «Всеосвіта»

Отримати кешбек можна з 1 до 14 жовтня 24 жовтня та використати протягом всього місяця.