Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Інклюзія у співпраці – права та обов’язки батьків та їх дітей з ООП
»
Взяти участь Всі події
Вебінар

Відбувся у четвер 12 грудня 2019 року о 18:00

«Булінг в освітньому середовищі: як розпізнати та як діяти»

Спікер/ка

Методистка відділу управління закладами освіти Комунального навчального закладу Київської обласної ради «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів», старша...читати все

2 академ. год
підвищення кваліфікації
Сертифікат
відповідає вимогам законодавства
Постійний доступ до запису
вебінару
+20 одиниць
рейтингу на вашій сторінці на «Всеосвіті»
Розіграші цінних
подарунків кожного ефіру

Під час проведення вебінара буде розіграно "Щоденник щасливого вчителя". Про усі деталі  та умови участі у розіграші креативного щоденника ви дізнаєтесь у ході вебінара. Тож якщо хочете бути щасливим вчителем, швидше реєструйтесь та отримуйте можливість виграти щоденник. 

 

 

 

Анотація

У наш час проблема булінгу (цькування) стала доволі розповсюдженим та масовим явищем. При цьому, жертвами булінгу стають не тільки в реальному, а й у віртуальному світі.

Цькування у школі має надзвичайно негативні наслідки у майбутньому, залишаючи психологічні травми на все життя, що в подальшому може виражатися в неспроможності батьків, які в дитинстві зазнали булінгу, будувати повноцінні відносини з іншими людьми та виховувати власних дітей. Таким чином, наразі у нашій країні законодавчо визначено поняття булінгу та ряд заходів протидії даному явищу, встановлення юридичної відповідальності за булінг на законодавчому рівні.

18 грудня 2018 року Верховна Рада прийняла Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу». Документ визначає поняття булінгу, шляхи протидії цьому явищу, захисту прав дітей, та інших осіб, які працюють у закладі освіти; вносить зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення. Так, Кодекс доповнено новою статтею 173-4, яка встановлює адміністративну відповідальність за булінг, приховування випадків булінгу педагогічним, науково-педагогічним, науковим працівником, керівником, або засновником закладу освіти, у вигляді штрафу або громадських робіт.

Закон визначає механізми протидії цькуванню, зокрема, покладання на засновника закладу освіти здійснення контролю за виконанням плану заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу; на керівника закладу освіти – затвердження та оприлюднення на своїх веб-сайтах плану заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу, а також забезпечення відкритого доступу до правил поведінки здобувача освіти в закладі освіти. Разом з цим, законом передбачається порядок подання та розгляду заяв про випадки булінгу від здобувачів освіти, їх батьків та інших осіб; прописується процедура прийняття рішення про проведення розслідування.

Керівникам закладів освіти, педагогічним працівникам та іншим учасникам освітнього процесу часто доводиться вирішувати конфлікти, розпізнавати прояви булінгу як вид адміністративного правопорушення та ще й з урахуванням законодавчих змін. Під час вебінару ми розглянемо всі правові та практичні аспекти щодо запобігання та протидії булінгу в освітньому середовищі, розглянемо чіткі алгоритми дій у таких випадках.

Мета

Ознайомити з нормативно-правовими актами та алгоритмами дій учасників освітнього процесу, що забезпечують організацію роботи закладу освіти із запобігання та протидії проявам насильства в освітньому середовищі.

Завдання

  1. Ознайомити з нормативно-правовими актами, чіткими алгоритмами дій учасників освітнього процесу, що забезпечують належну організацію роботи закладу освіти із запобігання та протидії будь-яким проявам насильства в освітньому середовищі.

  2. Надати практичні поради керівникам закладів освіти та іншим учасникам освітнього процесу як правильно розпізнавати прояви булінгу як вид адміністративного правопорушення та як діяти, щоб уникнути адміністративної відповідальності.

Очікувані результати

  • Розуміння державної політики та нормативно-правового забезпечення в Україні щодо запобігання та протидії насильству в освітньому середовищі.
  • Набуття практичних навиків правового розпізнавання проявів булінгу, створення чітких алгоритмів дій учасників освітнього процесу, що забезпечують належну організацію роботи закладу освіти із запобігання та протидії будь-яким проявам насильства в освітньому середовищі.

Цільова аудиторія

Менеджери освіти будь-якого рівня (директори закладів освіти, їх заступники, методисти), соціальні педагоги, практичні психологи, учителі-предметники, класні керівники, вихователі, учні та їхні батьки.

Завантажити: програму підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників для роботи у закладах освіти (за видом освітньої послуги «ВЕБІНАР») - завантажити

Поширені запитання

? Як замовити сертифікат?

Замовити сертифікат можна на сторінці вебінару. Для цього клікніть на кнопку «Замовити сертифікат», перейдіть до оформлення та оберіть спосіб оплати.

? Чи треба звітувати про оплату?

Ні. Оплата зараховується системою. Перевіряти статус оплати Ви можете у розділі Мої замовлення: https://vseosvita.ua/cart/list

? Чи треба відсилати вам квитанцію щодо оплати?

Ні. Просто зберігайте її. Кошти за квитанцією зараховуються автоматично протягом 2 робочих банківських днів. Перевіряти статус оплати Ви можете у розділі Мої замовлення https://vseosvita.ua/cart/list

? Я не можу знайти свій сертифікат

У разі замовлення сертифікату, після перегляду вебінару та проходження тестування, його можна знайти у розділі Досягнення або завантажити на сторінці вебінару.

Якщо у розділі Мої замовлення Ваше замовлення відсутнє, швидше за все у Вас є ще одна сторінка на сайті з якої Ви створили замовлення. У цьому випадку можна звернутися до Служби підтримки info@vseosvita.ua або написати комусь із менеджерів сайту.

? Як зрозуміти, що у мене є ще один акаунт?

Якщо у Вас є кілька поштових скриньок і Ви отримуєте повідомлення на кожну з них – у Вас кілька акаунтів.

? Як отримати матеріали до вебінару?

Матеріали до вебінару доступні у разі замовлення сертифікату. Після завершення вебінару їх можна завантажити на сторінці вебінару.

? Як пройти тестування?

Тестування стає доступним для проходження лише після завершення вебінару. Щоб пройти тестування потрібно клікнути на кнопку «Пройти тестування».

? У моєму сертифікаті помилка у моїх персональних даних

Уся інформація про користувача автоматично підтягується з персонального профілю. Відреагувати інформацію Ви можете у розділі Дані для нагород: https://vseosvita.ua/profile/award-info. Після редагування потрібно завантажити сертифікат повторно.

? Як додати вебінар у підвищення кваліфікації?
1
Ознайомитись з програмою підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників для роботи в закладах освіти
2
Роздрукувати пропозицію на підвищення кваліфікації та подати її директору навчального закладу
3
Замовити сертифікат про підвищення кваліфікації тривалістю 2 академічні години Замовити

Реєстрація на вебінар

Безкоштовно

Сповіщення про початок

Перегляд

Обговорення

Запис вебінару

Проходження тестування

Сертифікат

Презентація

Додатковий рейтинг (+20 одиниць)

Зареєструватися на вебінар
За 90 грн

Сповіщення про початок

Перегляд

Обговорення

Запис вебінару

Проходження тестування

Сертифікат

Презентація

Додатковий рейтинг (+20 одиниць)

Замовити Сертифікат

Зразок сертифікату про підвищення кваліфікації від «Всеосвіти»

  1. Обліковий запис сертифікату. Перевірити офіційність документу можна за посиланням
  2. Повне найменування та код ЄДРПОУ суб`єкта підвищення кваліфікації
  3. Зображення логотипу освітнього проекту «Всеосвіта»
  4. Прізвище, ім`я та по батькові особи, яка підвищила кваліфікацію
  5. Посада та місце роботи особи, яка підвищила кваліфікацію
  6. Тема підвищення кваліфікації
  7. Обсяг (тривалість) підвищення кваліфікації у годинах та ЄКТС
  8. Опис досягнутих результатів навчання
  9. Прізвище, ініціали та інформація про автора вебінару
  10. Підпис автора вебінару
  11. Печатка ТОВ «Всеосвіта»
  12. Прізвище, ініціали, найменування посади особи яка підписала сертифікат від імені суб`єкта підвищення кваліфікації
  13. Підпис особи. яка підписала сертифікат від імені суб`єкта підвищення кваліфікації
  14. Дата видачі сертифіката
  15. Інформація про необхідність визнання результатів підвищення кваліфікації
  16. Посилання на сайт освітнього проекту «Всеосвіта»