Відбувся у вівторок 09 листопада 2021 року о 18:00
«Як підготуватися до моніторингу організації дистанційного навчання у ЗЗСО»
юристка, сертифікована тренерка з підвищення кваліфікації директорів та заступників директорів закладів загальної середньої освіти відповідно до Концепції "Нова українська школа",...читати все
юристка, сертифікована тренерка з підвищення кваліфікації директорів та заступників директорів закладів загальної середньої освіти відповідно до Концепції "Нова українська школа", сертифікована експертка для проведення інституційного аудиту закладів загальної середньої освіти, методистка вищої кваліфікаційної категорії, вчителька історії та правознавства вищої кваліфікаційної категорії, педагогічне звання "старший учитель".
приховати75 грн.
до 09 листопада включно
90 грн.
з 10 листопада
Ось уже півтора роки через пандемію коронавірусу весь світ шукає альтернативні шляхи для економічного та соціального життя. І галузь освіти – не виняток, адже надзвичайно важливо, щоб освітній процес був правильно організований, тривав та був якісним і безпечним.
Важливо розуміти, що організація роботи ЗЗСО в таких умовах не обмежується лише організацією освітнього процесу. Великої уваги у періоди несприятливої епідемічної ситуації також потребує питання правового регулювання трудових відносин.
Засновники та керівники ЗЗСО мають чітко, злагоджено і з дотриманням чинного законодавства України здійснювати свою діяльність задля забезпечення належної організації роботи закладів в умовах ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби (СОVID-19), оскільки неналежне виконання посадових обов’язків може призвести до відповідальності.
За інформацією від 06.10.2021 Державна служба якості освіти України планує вивчення питання щодо організації освітнього процесу у ЗЗСО, які перейшли на дистанційне навчання, щоб за результатами проаналізувати сильні і слабкі сторони організації дистанційного навчання та підготувати пропозиції щодо його поліпшення.
У межах моніторингу ДСЯО планує з’ясувати:
які технології використовують для навчання онлайн;
наскільки доступні учням необхідні навчальні матеріали;
чи розроблено розклад уроків в дистанційному режимі;
як відбуваються онлайн-уроки.
Отож, якщо Ви потребуєте підтримки з усіх відповідних питань управлінської діяльності, бажаєте самостійно оцінити свої сильні й слабкі сторони організації дистанційного навчання та поліпшити їх, задати питання й отримати відповіді в ефірі, запрошуємо Вас до участі у вебінарі 09 листопада.
Зареєстровані учасники матимуть можливість отримати:
Методичні рекомендації щодо управлінських дій під час організації освітнього процесу в ЗЗСО в умовах дистанційного навчання (ОНОВЛЕНІ);
орієнтовне Положення про дистанційну форму здобуття ПЗСО;
орієнтовне Положення про індивідуальну форму здобуття ПЗСО;
зразок наказу «Про тимчасову організацію освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання»;
зразок наказу «Про відновлення освітнього процесу за очною формою навчання»;
Методичні рекомендації з питань правового регулювання трудових відносин в умовах дистанційного навчання;
ПОРЯДОК дотримання протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19) (ОНОВЛЕНИЙ).
Надати теоретичну та практичну допомогу засновникам і керівникам ЗЗСО з питань організації роботи закладів в умовах поширення коронавірусної хвороби (СОVID-19) та підготуватися до моніторингу організації дистанційного навчання в системі загальної середньої освіти.
проаналізувати законодавчі новації, що регламентують порядок організації роботи закладів освіти в умовах поширення коронавірусної хвороби (СОVID-19);
розглянути алгоритми управлінських дій з питань організації роботи закладів освіти за дистанційною формою навчання, зокрема, в умовах поширення коронавірусної хвороби (СОVID-19);
надати відповідні правові роз’яснення учасникам вебінара.
розуміння законодавства України, яке регламентує порядок організації роботи закладів освіти в умовах поширення коронавірусної хвороби (СОVID-19), правового механізму та алгоритму управлінських дій з питань організації роботи закладів освіти за дистанційною формою навчання;
володіння інформацією про всі інші особливості організації освітнього процесу та роботи закладу освіти в цілому;
можливість отримати відповідні правові роз’яснення, практичні поради та ОНОВЛЕНІ ЗРАЗКИ документів.
Менеджери освіти (засновники, керівники та заступники керівників закладів освіти насамперед ЗЗСО, керівники органів управління освітою), педагогічні та інші працівники закладів освіти.
Реєстрація на вебінар
Сповіщення про початок
Перегляд
Обговорення
Запис вебінару
Проходження тестуванняСертифікат
Матеріали в текстовому форматі ПрезентаціяДодатковий рейтинг (+20 одиниць)
Зареєструватися на вебінарСповіщення про початок
Перегляд
Обговорення
Запис вебінару
Проходження тестуванняСертифікат
Матеріали в текстовому форматі ПрезентаціяДодатковий рейтинг (+20 одиниць)
Замовити СертифікатОрганізаторка вебінарів
методистка з організації вебінарів на Всеосвіті, кандидатка педагогічних наук.
З питань співпраці звертайтеся в особисті повідомлення.