Закінчина Полтавський педагогічний університет імені В. Г. Короленка, маю дипломи спеціаліста та магістра. Стажу три роки.
Займаюся написанням курсових, дипломних, магістерських робіт, створення презентацій, рефератів. Також я репетитор з предмету "біологія".