Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«Реалізація професійної діяльності та розвиток цифрової компетентності педагога через обмін методичними матеріалами в цифрових бібліотеках»

30.06.2021

128

0

Останній день першого партнерського року

Саме сьогодні закінчується перший партнерський рік на Всеосвіті. Можливо, ви знаєте що тиждень в США починається у неділю, а закінчується в суботу. А ще США найбагатша країна світу. Чи є зв'язок між цими подіями? Та яке це має відношення до нашої партнерської програми? Сьогодні - саме про це!

Так от, коли тиждень починається з вихідного та закінчується вихідним - це принципово змінює відношення до роботи. Бо немає проблеми "понеділок - день важкий" та орієнтир на кінець тижня, як спасіння, бо там вихідні. Життя стає значно більш позитивним, коли тиждень починається та закінчується вихідними - враження що їх стає вдвічі більше. А тоді між вихідними й попрацювати доречно!

Здається, цю таємницю американського успіху в Україні недооцінюють, але Всеосвіта - прогресивна організація. Тому наша партнерська програма закінчує річний цикл під час освітянських відпусток за починає свій річний цикл під час освітянських відпусток. Без стресу та перенавантаження, але так, щоб за 10 місяців активного партнерства встигнути все. І ось вам наявний приклад:

02010z09-698c-940x596.jpg

Це свіжий скріншот статистики нашої партнерської програми. І тут ми бачимо наочні результати першого партнерського року щодо залучення партнерами нових користувачів порталу. І ці результати позитивно вражають:

  • 7 наших партнерів долучили більш ніж по тисячі нових користувачів кожен, причому двоє з них більш ніж по 3 000

  • 50 наших партнерів долучили від 100 до 1000 нових користувачів

  • Більше 600 партнерів долучили від 5 до 100 нових користувачів

Щиро дякуємо всім партнерам за довіру та таку активність! Це ваші результати, це ваші досягнення і це лише перший партнерський рік. Далі буде ще цікавіше та результативніше! Тому що партнерка - це просто та вигідно!

Вітаємо зі святом працівникі́в осві́ти

та даруємо 100 грн

кешбеку!

Кешбеком можна оплатити 50% вартості будь-яких цифрових товарів та послуг на порталі «Всеосвіта»

Отримати кешбек можна з 1 до 14 жовтня 24 жовтня та використати протягом всього місяця.