Працюю в школі практичним психологом. Я дуже люблю свою професію, дітей, вчителів, батьків. Особливо коли очиняти, які тільки що плакали, посміхаються, коли втомленний вчитель виходить з кабінету у піднесеному настрої, я відчуваю себе на свому місті.