Мене звати Біла Катерина
Вячеславівна. Я вчитель початкових класів .Здобувала освіту в Запорізькому фаховому коледжі. Зараз навчаюсь в Хортицькій навчально- реабілітаційній академії на факультеті початкова освіта. Вчусь на Бакалавраті.
Моє педагогічне кредо: "У наших школах не повинно бути нещасливих дітей, душу яких гнітить думка, що вони ні на що не здібні."
Життєве кредо: "Людина народжується на світ не для того, щоб зникнути безвісною пилинкою. Людина народжується, щоб лишити по собі слід вічний." Також є мамою чудової донечки якій 6 років .