!987 року закінчила Бердянський педінститут, за направленням поїхала у сільську місцевість Запорізької області, де прожила і працювала 21 рік (вийшла заміж, народила донечку, розлучилася з чоловіком, працювала, тримала корів, щоб виживати і навчати Оленку). Але мала Батьківщина і мама чекали на мене: 2008 року повернулася в Донецьку обл., Волноваський р-н, вийшла заміж. Працюю. Діти (учні) - моє натхнення, вони своєю безпосередністю допомагають мені перенести біль втрати чоловіка...