Безумовно, переважна більшість людей щось чули про йогу, або має туманне уявлення про неї, як про "зав'язуванні тіла в вузли", "лежанні на цвяхах", "спогляданні пупка" і т.д. Щось чули і про йогів в контексті будь-якої псевдо-езотеричної мішури про "Австралія", "егрегора" і "космічних умах". На жаль у багатьох поки саме таке уявлення про йогу. А жаль :-)
Отже, Йога.











