Захворювання ШКТ у дітей

Створити запит на отримання доступу
Автор опублікував тест в Бібліотеці тестів з обмеженим доступом. Це означає, що для повного доступу до тесту (перегляд усіх запитань та створення проходжень) Вам необхідно отримати дозвіл від автора.
Відправити запит на отримання дозволу
Запитання №1

Медична

сестра закінчує промивання шлунка дитині 2 місяців. Який прийом можна використати для попередження аспірації шлункового   вмісту під час виймання зонда

Запитання №2

Дитина

3 років захворіла декілька годин тому. З’явилися загальна слабкість, підвищення температури тіла до 38,2°С, біль у надчеревній ділянці, нудота, блювання. Випорожнення надмірні, пінисті, містять велику кількість слизу, зелені. Яку зпроблем слід очікувати протягом перших  3-ох діб:

Запитання №3

При відвідуванні на дому медичною сестрою дитини

4-х місяців, мама поскаржилася на блювання дитини неперевареною їжею;  випорожнення рідкі зеленуваті, з білими грудочкамидо 6-8 разів на добу. При огляді: t тіла 36,6, язик сухий з білим нальотом. Два дні тому мама самостійно ввела І прикорм. Що з  дитиною?


Запитання №4

У

дитини 6 років після порушення дієти гостро погіршився стан: спостерігається нудота, біль у епігастральній ділянці, дворазове блювання. Яку рідину потрібно використати медичній сестрі для промивання шлунка у дитини?  

Відкрити опис тесту