Захворювання органів дихання у дітей

Створити запит на отримання доступу
Автор опублікував тест в Бібліотеці тестів з обмеженим доступом. Це означає, що для повного доступу до тесту (перегляд усіх запитань та створення проходжень) Вам необхідно отримати дозвіл від автора.
Відправити запит на отримання дозволу
Запитання №1

Дитині 6 років. Сидить у вимушеному положенні,  фіксуючи плечовий пояс. У неї  виражений  акроціаноз,  сухий кашель, частота дихання 70 /хв. При здійснені І етапу  медсестринського процессу медсестра  виявить:

Запитання №2

Дитина М., 3 роки, з проявами атопічного дерматиту в анамнезі, захворіла на ГРВІ. Після застосування  гірчичного обгортання з лікувальною метою стан дитини погіршився:  кашель став частішим, переймоподібним, виникла задишка з утрудненим і подовженим видихом. Визначте тип задишки у дитини. 

Запитання №3

 У дворічної дитини температура 38оС, млявість, розлад сну, тахікардія, вологий кашель, задишка змішаного типу, шкіра бліда, периоральний ціаноз. Такі симптоми вказують на:

Запитання №4

До Вас звернулася дитина 10-ти років зі скаргами на ядуху, нападоподібний настирливий кашель,  якій  найчастіше посилюється у ночі. Об'єктивно –емфізематозне здуття грудної  клітки,  аускультативно–різнокаліберні сухі свистячі хрипи. Ви запідозрили бронхіальну астму. Які додаткові методи обстеження допоможуть оцінити функцію зовнішнього дихання?    

 

Відкрити опис тесту
Режими доступу до тесту:

Тест ВІДКРИТИЙ для відображення в бібліотеці тестів, але проходження доступно лише з дозволу автора. Кількість запитань для перегляду обмежена