1
Олена купує 5 ручок, кожна з яких коштує 12 гривень. Яка загальна вартість покупки?
2
Мама купила 4 однакові плитки шоколаду і заплатила за них загалом 84 гривні. Яка ціна однієї плитки шоколаду?
3
Кілограм яблук коштує 15 гривень. Тарас купив яблук на 60 гривень. Скільки кілограмів яблук він купив?
Запитання №4 З однією правильною відповіддю
Запитання №5 З однією правильною відповіддю
Запитання №6 З однією правильною відповіддю
Запитання №7 З однією правильною відповіддю
Запитання №8 З полем для вводу відповіді
Запитання №9 З полем для вводу відповіді
Запитання №10 З однією правильною відповіддю
Запитання №11 З полем для вводу відповіді
Запитання №12 З полем для вводу відповіді
Рефлексія від 23 учнів
Сподобався:
Так: 23
Ні: 0
Зрозумілий:
Так: 20
Ні: 3
Потрібні роз'яснення:
Ні: 19
Так: 4