Людські стосунки сповнені щоденних конфліктів — великих і маленьких, із серйозного приводу і через дурниці. І не лише дорослі люди сваряться. Поміж дітей конфлікти виникають так само часто, як і в дорослих. Не потрібно лякатися дитячих сварок. Насправді це не що інше, як тренування. Діти вчаться спілкуватись. І роблять це вони, пробуючи і помиляючись. Так відбувається і в житті. Малюки можуть посваритися, не поділивши іграшку, образитись «назавжди», а хвилин за п'ять спокійно грати, ніби нічого не сталось. Саме в дитинстві у малюків формується стереотип поведінки в конфліктній ситуації.











