Сьогодні відбувся
Кабінет психолога:
«
Плітки. Конфлікти
»
Взяти участь Всі події

(ВШ) Тема 2.1. Термічна обробка, яка використовується при виготовленні штампів і прес-форм для гарячої і холодної штамповки. Види термообробки. Термообробка молотових штампів.

Професійна освіта

Для кого: Дорослі

9 проходжень

15 запитань

14.10.2021

55

1

0

Запитання №1 із заповненням пропусків у тексті Балів: 3%

______ застосовується в якості попередньої термічної обробки для зняття внутрішніх напружень, поліпшення оброблюваності різанням, усунення структурної неоднорідності і підготовки до наступної термічної обробки.

Запитання №2 з однією правильною відповіддю Балів: 3%

Штампові кубики розміром до 500 мм можуть піддаватися данному виду термообробки, далі кубик охолоджують на спокійному повітрі.

Запитання №3 із заповненням пропусків у тексті Балів: 10%

____________ є основним процесом термічної обробки штампів для гарячого і холодного штампування, пресування і висадки. ____________ проводять для отримання високої твердості і необхідних фізико-механічних властивостей деталей штампів. Нагрівання під ____________ ведуть в камерних печах і печах-ваннах. У печах-ваннах в якості нагрівальних середовищ застосовуються розплавлені солі (натрієві, калієві, барієві) і луги. В якості охолоджуючих рідин застосовується вода при температурі 15-75 С, водні розчини солей і лугів і мінеральне масло.

Запитання №4 з однією правильною відповіддю Балів: 3%

Даний вид термообробки застосовується для переважної більшості загартованих деталей штампів. (окрім деяких деталей штампів з конструкційних сталей або деталі з інструментальної сталі, піддані ізотермічному загартуванню) також можуть піддаватися і нормалізовані великі штампові кубики.

Запитання №5 з однією правильною відповіддю Балів: 3%

Данний вид термічної обробки застосовується для підвищення зносостійкості поверхонь тертя деталей штампів - напрямні пристрої штампів для гарячого і холодного штампування (колонки, втулки, планки, призми), виготовлені зі сталі 20.

Запитання №6 з кількома правильними відповідями Балів: 7%

Азотування застосовується для підвищення твердості, витривалості і зносостійкості робочих частин штампів для гарячого і холодного штампування, виготовлених із сталей

Запитання №7 з однією правильною відповіддю Балів: 3%

Цей вид термообробки -це остаточна операція, вироблена після повного виготовлення деталі; піддаються пуансони і матриці формотворчих штампів холодного штампування, виготовлені з вуглецевої сталі. В результаті - підвищуються твердість і зносостійкість поверхні деталі в 2-3 рази знижується коефіцієнт тертя.

Запитання №8 з однією правильною відповіддю Балів: 3%

Молотові штампи якої групи надходять в термічне відділення після того, як пройдуть всю механічну обробку.

Запитання №9 із заповненням пропусків у тексті Балів: 27%

Для зняття напружень, що виникли в процесі механічної обробки, штампи нагрівають до ___-___ °С і охолоджують на повітрі до ___-___ °С. Потім штампи поміщають в піч. Температура садки ___-___ °С. Дрібні штампи можна садити в піч, нагріту до температури гарту; робоча частина, яка перебуває під шаром ізолюючої засипки, нагрівається порівняно повільно, що оберігає її від викривлення і тріщин. Щоб уникнути спотворення фігури штампа температуру печі обережно піднімають до температури., що перевищує критичну не більше ніж на __-__ °С. Загартування проводиться в маслі. У баку масло має інтенсивно циркулювати або під напором подаватися на робочу поверхню штампа. Дрібні штампи, затиснуті в лещатах, охолоджують погойдуванням в маслі.

Запитання №10 з однією правильною відповіддю Балів: 3%

Температура нагріву під загартування найбільш висока

Запитання №11 з однією правильною відповіддю Балів: 3%

Зазвичай штампи якої групи охолоджуються в гартівних баках до температури 150-200 ° С, потім подаються в піч для відпустки. При відпустці штамп обережно прогрівають до температури відпустки 500-550 ° С, витримують при цій температурі і охолоджують на повітрі.

Запитання №12 з однією правильною відповіддю Балів: 3%

При загартуванню в маслі штампів вагою понад скільки тон найбільш великогабаритні з них не гартувалися або прожарюють на недостатню глибину.

Запитання №13 із заповненням пропусків у тексті Балів: 3%

Спеціальна напівавтоматична установка для охолодження водоповітряною сумішшю найбільш великогабаритних штампів вагою до __ т.

Запитання №14 з кількома правильними відповідями Балів: 20%

До переваг гарту водоповітряною сумішшю відносяться

Запитання №15 з однією правильною відповіддю Балів: 3%

Загартування молотових штампів першої групи проводиться в

Рефлексія від 0 учнів

Сподобався

0 0

Зрозумілий

0 0

Потрібні роз'яснення

0 0