Конструктор тестів
1
Для чого необхідна вправа “Дихання йога”?
2
Для чого необхідна вправа “Собачка”?
3
Які склади вигукуються у вправі “Амазонка”?
4
Для чого необхідна вправа “Паравозик”?
5
Для чого необхідна вправа “Свічка”?
6
1,2,3,4,5 хочуть губи….?
7
Де відчувається вібрація в 1 вправі?
8
Чим дихаємо в 2 вправі?
9
Що маєшь відчути під час виконання вправи на голосні букви А-е-о-у-і?
10
Яку пораду треба виконувати щодня для кращої дикції?
Рефлексія від 0 учнів
Сподобався:
Так: 0
Ні: 0
Зрозумілий:
Так: 0
Ні: 0
Потрібні роз'яснення:
Ні: 0
Так: 0