Конструктор тестів
1
На переві вчителька довго розповідала....
2
... як мають поводитися хлопці та дівчата.
3
Виявилося, що мені багато чого не можна!
4
Плюватися з трубочки пластиліном!
5
Їсти на уроці цукерки.
6
Можна бігати коридорами.
7
Дізнавшись про це, я засумувала.
8
Адже вчителька оголосила "тиждень чемної поведінки".
9
Усі одразу захотіли показати себе справжніми чоловіками.
10
Особливо Юра - холпчик, що сидів за першою партою.
11
Я вийшла, розмахуючи рюкзаком іміркуючи.
12
Юра зненацька підбіг до мене й вихопив рюкзак.
Рефлексія від 4 учнів
Сподобався:
Так: 4
Ні: 0
Зрозумілий:
Так: 4
Ні: 0
Потрібні роз'яснення:
Ні: 4
Так: 0