Конструктор тестів
1
Київ був заснований трьома братами Кием, Щеком, Хоривом та їхньою сестрою Либідь
2
Найсильнішим князівством на той час було князівство деревлян
3
Володимир Великий був засновником Києва
4
Князь Олег убив Аскольда і Діра, щоб захопити владу в Києві
5
Олег поширив свою владу на полян, древлян, сіверян і радимичів
6
Аскольд та Дір були князями київськими і варягами за походженням
7
Князь Ігор уклав мирний договір з печенігами
8
Ольга помстилася за смерть свого чоловіка Ігоря, знищивши Іскоростень
9
Константинополь ніколи не був у центрі уваги київських князів
10
Руська держава під керівництвом княгині Ольги мала міцні зв’язки з Візантією
11
Князь Ігор зазнав поразки у Візантії через використання ромеями "грецького вогню"
12
Назву "Русь" слов’яни отримали від норманів, яких фінські племена називали "ruotsi"
Рефлексія від 0 учнів
Сподобався:
Так: 0
Ні: 0
Зрозумілий:
Так: 0
Ні: 0
Потрібні роз'яснення:
Ні: 0
Так: 0