Конструктор тестів
1
Відомо, що Англія пізніше всіх створювала колонії в Америці. Яка держава з часом утворилася на цій території?
2
Колоністи користувалися правами. Якої держави вони використовували закони і порядки
3
У різних колоніях були свої порядки. Були вільні люди і раби. Яка основна причина була запорукою рівноправя
4
Англія стрімко підняла економіку за рахунок колоній, які дії в цьому допомогли
5
На території колоній формувалася нова нація, яка досягала успіху завдяки своїй наполегливій праці. Люди з гордістю казали про себе: "Ми - .....
6
Колонії швидко розвивалися, але зверхність Англій все таки визнавали. Чому?
7
Назвіть причини, які призвели до конфлікту між колоніями і метрополією
8
Американці створили армію повстанців. Хто її очолив і ким він став
9
За Версальським миром Англія визнала незалежність США. Що надалі чекало молоду державу?
10
У 1787 р делегати з усіх штатів підписали документ, який діє і зараз. Напротивагу порядкам у Європі - це демократичний.Як він називається?
11
У 1791 р в Конституції в розділі про права були внесені поправки, які також роблять США демократичною державою
Рефлексія від 6 учнів
Сподобався:
Так: 5
Ні: 1
Зрозумілий:
Так: 4
Ні: 2
Потрібні роз'яснення:
Ні: 5
Так: 1