Конструктор тестів
1
Хто є головними героями оповідання В. Сухомлинського "Як Федько відчув у собі людину" ?
2
Де відбуваються події?
3
Що робив хлопчик?
4
Як Федько виконував свою роботу?
5
Що сказала мама хлопчику?
6
Скільки років Федьку?
7
Що здивувало Федька в маминих словах?
8
Чи змінилося ставлення хлопчика до роботи?
9
Чи відчув хлопчик у собі людину?
10
Який висновок зробив Федько?
11
Що означає вислів "Відчути у собі людину" ?
Рефлексія від 123 учнів
Сподобався:
Так: 109
Ні: 14
Зрозумілий:
Так: 114
Ні: 9
Потрібні роз'яснення:
Ні: 109
Так: 14