Конструктор тестів
1
Прочитай текст
У лисиці був синок — руденьке лисенятко. Він навчався у першому класі. Щоранку мама проводжала сина до школи. Лисенятко було не дуже старанним учнем. Йому не хотілося рано прокидатися, умиватися, чистити зуби, снідати.
Одного разу лисенятко вирішило:
— Не піду сьогодні до школи.
— Мамо, — прошепотіло жадібно вранці, — у мене зуб болить.
Воно думало, що мама скаже: «Бідне моє лисенятко, лежи в ліжечку, не ходи до школи, зараз я тобі солодкої кашки дам». А мама говорить:
— Зубний біль — це дуже небезпечна хвороба. Зараз піду до ведмедя — зубного лікаря. Хай прийде і вирве хворий зуб.
Лисенятко злякалося. Кому хочеться, щоб йому здоровий зуб виривали? І воно промовило:
— Мамо, зуб уже перестав боліти. Я хочу до школи. Та спочатку вмиюся, почищу зубки і поснідаю.
Мама усміхнулася:
— От і добре, що біль минувся. А солодка кашка вже на столі.
2
Як звали синочка Лисиці?
3
У якому класі він навчався?
4
Яким він був учнем?
5
Що вирішило Лисенятко?
6
Що вигадало Лисенятко, щоб здійснити своє бажання?
7
Як вчинила мама?
8
Чого Лисенятко злякалося?
9
Що вирішило Лисенятко зробити від страху?
10
Що зробила мама?
11
Чому навчає цей текст?
12
До якого жанру відноситься цей текст?
Рефлексія від 1 учня
Сподобався:
Так: 1
Ні: 0
Зрозумілий:
Так: 1
Ні: 0
Потрібні роз'яснення:
Ні: 1
Так: 0