Конструктор тестів
1
Яка подія не означала одночасне припинення сталінського режиму в країні, але зробила можливими перші кроки з десталінізації суспільно-політичного життя?
2
Про яку історичну подію йдеться?
Наприкінці березня 1953 р. провели ............. щодо осіб, засуджених на термін до п’яти років, а також за господарські, посадові та деякі воєнні злочини. За амністією з радянських в’язниць і концтаборів звільнили 1,2 млн в’язнів. Удвічі було скорочено термін покарання особам, засудженим на п’ять років. Виняток становили засуджені за участь у «контрреволюційній діяльності».
3
Встановіть хронологічну послідовність історичних подій.
Подальшому розгортанню українізації керівництва республіки сприяв XVIII з’їзд КПУ
Смерть Й.Сталіна
М. Хрущова обрали першим секретарем ЦК КПРС.
Оголошено амністію громадянам, засудженим за співробітництво з нацистською окупаційною владою в роки війни. Звільнили чимало українців, що перебували на окупованих територіях і були звинувачені в «пособництві ворогу».
Пленум ЦК КПУ призначив першим секретарем ЦК КПУ О. Кириченка
Запитання №4 З однією правильною відповіддю
Запитання №5 З однією правильною відповіддю
Запитання №6 На встановлення відповідності
Запитання №7 На послідовність
Запитання №8 На послідовність
Запитання №9 З вибором правильної відповіді у тексті
Запитання №10 На встановлення відповідності
Рефлексія від 1 учня
Сподобався:
Так: 1
Ні: 0
Зрозумілий:
Так: 1
Ні: 0
Потрібні роз'яснення:
Ні: 1
Так: 0