Конструктор тестів
1
« По Тверській йшли тисячі людей , але я вам ручаюся , що побачила вона мене одного і подивилася не те що тривожно , а навіть ніби болісно. І мене вразила не стільки її краса , скільки незвичайне , ніким не бачене самотність в очах ! »
Про кого ці слова?
2
Прототипом цього персонажа є однойменний демон обжерливості і розпусти, що вмів приймати форми багатьох великих тварин.
3
Колишній історик, який відрікся від свого імені, написав геніальний роман про Понтія Пілата. Не витримавши цькування критиків, опиняється в психіатричній лікарні
4
«Дух зла і володар тіней», могутній «князь темряви». Відвідав Москву в ролі «професора чорної магії»
5
Літератор, голова правління МАССОЛИТа, великого московського літературного об’єднання, редактор великого художнього журналу. У розмовах «виявляв солідну ерудицію». Заперечував існування Ісуса Христа
6
« Як я щаслива , як я щаслива , як я щаслива , що вступила з ним в угоду! О, диявол , диявол! Доведеться вам , мій милий , жити з відьмою ».
Рефлексія від 2 учнів
Сподобався:
Так: 2
Ні: 0
Зрозумілий:
Так: 2
Ні: 0
Потрібні роз'яснення:
Ні: 2
Так: 0