Прочитайте уважно запитання та виберіть один з варіантів відповіді, який підходить саме Вам (в дужках вказані бали).
Конструктор тестів
11
39
16
0
12
Прочитайте уважно запитання та виберіть один з варіантів відповіді, який підходить саме Вам (в дужках вказані бали).
1
1. Кого ви бачите у своїх дітях?
2
2. Діти запросили в гості однолітків і ви:
3
3.Коли ви намагаєтеся поводитися так, начебто ви не старші від своїх дітей, то ви це робите для того, щоб:
4
4.Ваша дитина-підліток вимагає переключити телевізор з фільму, що вам дуже подобається, на музичну програму. Що ви робите?
5
5.Якою буде ваша реакція, коли ви побачите, що ваша дитина-підліток зробила пірсинг?
6
6. У разі виникнення суперечки з дітьми ви:
7
7) Ваша дитина-підліток вмикає на повну потужність музику, а ви:
8
8) Поговоримо про ваш вік.
9
9) Як ви вдягаєтеся?
10
10) Свої стосунки з дітьми ви будуєте так:
11
1. Кого ви бачите у своїх дітях?
Тепер підрахуйте суму балів (бали вказані в дужках після кожного варіанту відповіді).
Результати тестування:
20-30 балів. Ви взяли на себе роль приятеля власних дітей, забувши про свою роль наставника. Однак бути просто приятелем недостатньо. Адже діти відчувають потребу у керівництві. Вам треба зрозуміти, що з різницею у віці зробити нічого не можна, тож важливо усвідомити, що саме Ви повинні бути опорою своїм дітям.
11-19 балів. Скоріше за все, Ваші діти самі не знають, як їм з Вами поводитися. З одного боку, Ви явно намагаєтеся їм в усьому потурати, а з іншого боку прагнете виконувати роль батька (матері). Коли Ви намагаєтеся наполягти на чомусь, то це викликає в дітей розгубленість, гнів і непокору. Однак Ваші стосунки ще можна змінити, і Ви повинні припинити грати в приятеля і стати для дітей взірцем зрілої і відповідальної поведінки.
0-10 балів. Так тримати! Ви відчайдушно намагаєтеся зрозуміти й оцінити настрій своєї дитини. Зважаючи на все, Ви досить розумні і знаєте, як будувати стосунки з дітьми за Вашими, а не за їхніми умовами. Сварки неминучі, однак діти Вас поважають і люблять, а головне – бачать у Вас надійну та люблячу людину.
Рефлексія від 0 учнів
Сподобався:
Так: 0
Ні: 0
Зрозумілий:
Так: 0
Ні: 0
Потрібні роз'яснення:
Ні: 0
Так: 0