Тест:

Сучасний урок як виклик часу

Для використання тесту скопіюйте його. Для цього натисніть кнопку "Створити тест на базі цього". провести тестування серед своїх учнів на основі цього тесту
Для використання тесту скопіюйте його. Для цього натисніть кнопку "Створити тест на базі цього". призначити в журнал
Створити тест на базі цього або додати запитання до вже існуючого тесту
Для використання тесту скопіюйте його. Для цього натисніть кнопку "Створити тест на базі цього". Флешкартки посилання на сторінку з картками
Для використання тесту скопіюйте його. Для цього натисніть кнопку "Створити тест на базі цього". Преміум створити тренування (Квіз)
Для використання тесту скопіюйте його. Для цього натисніть кнопку "Створити тест на базі цього". Преміум створити змагання
Вміст тесту:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
Опис, який учні побачать перед початком тестування

Шановні студенти, уважно читайте запитання та не поспішаючи відповідайте!!!
Критерії оцінювання тестів.
100 - 90 балів - відмінно.
89 - 60 балів - добре.
59 - 40 балів - задовільно.
39 - 1 - незадовільно.

Бажаю Вам успіхів!

1

1 з 20 балів

Оберіть основні структурні елементи уроку.

2

2 з 20 балів

Установіть відповідність у проблематиці сучасного уроку.

Назва
Запитанння
1

Мета

А

Де і коли навчати?

2

Зміст

Б

Кого навчати?

3

Методи

В

Які результати навчанння?

4

Форми

Г

Як навчати?

5

Контроль і діагностика

Ґ

За допомогою чого навчати?

6

Засоби

Д

Чого навчити?

3

2 з 20 балів

Учитель повідомляє учням, над чим вони працюватимуть.                  [Традиційний урок, Сучасний урок]

Учитель повідомляє учням, чого вони мають навчитися.                  [Традиційний урок, Сучасний урок]

Спільне плануванння за зразком.                  [Традиційний урок, Сучасний урок]

Диференційований підхід спільно з груповими методами підготовки.                  [Традиційний урок, Сучасний урок]

Учитель здійснює контроль за виконання учнями практичної роботи.                  [Традиційний урок, Сучасний урок]

Рефлексія.                  [Традиційний урок, Сучасний урок]

4

1 з 20 балів

Чим відрізняється сучасний урок НУШ?

5

1 з 20 балів

Тема уроку визначається відповідно до змісту                     [освітньої програми, навчальної програми, робочої програми]

6

1 з 20 балів

Якою має бути діяльність учителя в умовах сучасної освіти?

7

1 з 20 балів

Оберіть типи уроків.

8

2 з 20 балів

Структура інтегрованого уроку.

Назва
Характеристика
1

Актуалізація опорних знань.

А

Розкрити базові змістові блоки навчального матеріалу.

2

Цілепокладання.

Б

Визначити особистий внесок учнів у колективну пізнавальну діяльність на уроці.

3

Вивчення нового матеріалу.

В

Викликати бажання до активної пізнавальної діяльності.

4

Закріплення.

Г

Зацікавити школярів, сформувати позитивну мотивацію до теми.

9

1 з 20 балів

Оберіть критерії сучасного уроку.

10

1 з 20 балів

Яка основна світоглядна ідея метапредметного підходу?

11

1 з 20 балів

Оберіть ознаки сучасного уроку.

12

1 з 20 балів

                    [План-конспект уроку, Сценарій укоку]докладний і повний виклад змісту та ходу уроку, що відображає спільну діяльність вчителя та учнів.

13

1 з 20 балів

Оберіть, що містить сценарій уроку?

14

1 з 20 балів

Для кого має бути сформульована навчальна мета уроку НУШ?

15

1 з 20 балів

Хто визначає завдання навчальної мети?          [Учні., Учитель.]

16

1 з 20 балів

Оберіть вимоги до техніки проведення сучасного уроку.

17

1 з 20 балів

Установіть відповідність між структурними елементами уроку.

Додатковий матеріал.

Організаційна частина.

Підведення підсумків.

Вивчення нового матеріалу.

Рефлексія.

Первинний контроль сформованості компетенцій учнів.

Мотивація навчальної діяльності учнів.

Закріплення, систематизація та узагальнення знань.

Актуалізація опорних знань учнів.

Домашнє завдання.

Опис, який учні побачать після проходження тестування

Тест завершено!!!

Ознайомтеся з відповідями та зробіть самоаналіз.

Рефлексія від 13 учнів

Сподобався:

0

Так: 10

Ні: 3

Зрозумілий:

0

Так: 10

Ні: 3

Потрібні роз'яснення:

0

Ні: 11

Так: 2

Для використання тесту скопіюйте його. Для цього натисніть кнопку "Створити тест на базі цього". провести тестування серед своїх учнів на основі цього тесту
Для використання тесту скопіюйте його. Для цього натисніть кнопку "Створити тест на базі цього". призначити в журнал
Створити тест на базі цього або додати запитання до вже існуючого тесту
Для використання тесту скопіюйте його. Для цього натисніть кнопку "Створити тест на базі цього". Флешкартки посилання на сторінку з картками
Для використання тесту скопіюйте його. Для цього натисніть кнопку "Створити тест на базі цього". Преміум створити тренування (Квіз)
Для використання тесту скопіюйте його. Для цього натисніть кнопку "Створити тест на базі цього". Преміум створити змагання
Рекомендуємо

ВИКЛИКИ МІЖВОЄННОГО ЧАСУ

ВИКЛИКИ МІЖВОЄННОГО ЧАСУ

358

Аватар профіля Буланов Юрій Іванович
Всесвітня історія
10 клас

20 грн

Виклики міжвоєнного часу

Виклики міжвоєнного часу

237

Аватар профіля Тарасов Володимир Вячеславович
Всесвітня історія
10 клас

19 грн

Європейська інтеграція. Виклики сучасного світу

Європейська інтеграція. Виклики сучасного світу

55

Аватар профіля Гусак Людмила Вікторівна
Громадянська освіта
10 клас, II курс та змішані

47 грн

Громада України: еволюція та сучасні виклики

Громада України: еволюція та сучасні виклики

134

Аватар профіля Нараївська Ганна Іванівна
Громадянська освіта
7 клас

40 грн

ВІЛ/СНІД: виклик людині, виклик людству

ВІЛ/СНІД: виклик людині, виклик людству

78

Аватар профіля М'якотіна Юлія Ярославлівна
Основи здоров'я
9 клас

33 грн

Урок 40. Сучасні мови програмування

Урок 40. Сучасні мови програмування

151

Аватар профіля Брусенцова Катерина Юріївна
Інформатика
8 клас

50 грн

Схожі тести

Правила життя в суспільстві

Правила життя в суспільстві

957

Аватар профіля Гуртова Тетяна Миколаївна
Я досліджую світ
4 клас

Узагальнення і систематизація знань учнів. Розділ вступ.

Узагальнення  і  систематизація знань учнів.  Розділ вступ.

422

Аватар профіля Кротова Тетяна Василівна
Я досліджую світ
2 клас

Природа навесні

Природа навесні

373

Аватар профіля Локтіонова Галина Ярославівна
Я досліджую світ
2 клас

Чи всі люди рівні. Що таке справедливість.

Чи всі люди рівні. Що таке справедливість.

494

Аватар профіля Кириченко Наталiя Малiкiвна
Я досліджую світ
3 клас

Рослини

Рослини

309

Аватар профіля Переверзєва Юлія Іванівна
Я досліджую світ
3—4 клас

Різноманітність рослин

Різноманітність рослин

300

Аватар профіля Кулак Ірина Леонідівна
Я досліджую світ
1—2 клас