Конструктор тестів
1
Im Unterricht lernen wir viele Formeln,arbeiten mit Zahlen,wir addieren,dividieren... Das ist
2
Man lernt viel über wichtige Ereignisse, die vor langer Zeit passiert sind. Welches Fach ist das?
3
Man lernt über den menschlichen Körper, aber auch über Pflanzen und Tiere. Das ist
Запитання №4 Із заповненням пропусків у тексті
Запитання №5 З однією правильною відповіддю
Запитання №6 З кількома правильними відповідями
Запитання №7 З кількома правильними відповідями
Запитання №8 З кількома правильними відповідями
Запитання №9 Із заповненням пропусків у тексті
Рефлексія від 12 учнів
Сподобався:
Так: 10
Ні: 2
Зрозумілий:
Так: 10
Ні: 2
Потрібні роз'яснення:
Ні: 11
Так: 1