Конструктор тестів
1
Бабуся подарувала онуці 100 грн. Скільки грошей від цієї суми залишилось у дівчинки після того, як вона витратила х грн?
2
Автомобіль рухається зі швидкістю 80 км/год, долає деяку відстань за 7 год. За скільки годин він подолає таку саму відстань, якщо зменшить швидкість на 10 км/год?
3
Кілограм печива коштує 40 гривень. Скільки кілограмів печива можна купити на 200 гривень?
4
Оля набрала на комп’ютері 9 сторінок за 3 год., а Тетяна 8 сторінок за 2 год. Хто з дівчаток працював швидше?
5
Настя миє 5 тарілок за 1 хв. Скільки тарілок помиє Настя за 7 хв.?
6
Настя миє 5 тарілок за 1 хв.Скільки потрібно часу, щоб Настя помила 40 тарілок?
7
За 3 альбоми заплатили 36 грн., а за 8 олівців 40 грн. скільки потрібно коштів, щоб купити 15 олівців та 20 альбомів?
8
Один кілограм риби коштує 32 грн, а один кілограм ковбаси 48 грн. Що дешевше 4 кг риби чи 3 кг ковбаси?
9
Наталя й Петрик, працюючи удвох, обкопали два дерево за 8 хв. За який час друзі обкопають 4 таких дерева?
10
Розв'язати рівняння (x + 14) : 9 = 13
11
Обчислити 26 · 14 – 82 + 33
12
До магазину завезли банани та апельсини. Скільки кілограмів фруктів завезли до магазину, якщо бананів завезли 12 кг, а апельсинів у 3 рази більше ніж бананів?
Рефлексія від 6 учнів
Сподобався:
Так: 5
Ні: 1
Зрозумілий:
Так: 5
Ні: 1
Потрібні роз'яснення:
Ні: 6
Так: 0