Наше життя починається із сім`ї. Саме тут ми вперше дізнаємося про світ, вчимося спілкуватисяз людьми. Сім`я для нас - це підтримка, опора, добро, взаємопорозуміння. У підлітковому віці варто задуматися над тим, що дорослішання пов`язане зі створенням власної сім`ї. Спробуйте уявити себе батьками, які несуть відповідальність за своїх дітей. Можливо, після цього ви побачите своїх власних батьків зовсім іншими очима.














