Конструктор тестів
1
Спілкування-це
Спілкування- це
обмін повідомленнями.
Ввічливість-це
демонстрація співрозмовниками поваги один до одного.
2
Познач малюнки з людьми, до яких треба звертатися на Ви.
3
Якими словами краще вітатися з дорослими?
4
Що ти скажеш, якщо ненароком когось штовхнеш?
5
З'єднай частини речень.
Якщо вам відмовили на прохання,
перепросіть за те, що потурбували.
Якщо вам допомогли,
щиро подякуйте.
6
Кенгуру спілкуються за допомогою
7
З ким коти спілкуються за допомогою мурчання?
8
Яку тварину навчили мові жестів?
9
При активному слуханні яка частина тіла аналізує те, що говорять, уявляє це, відчуває емоції?
10
Вияв емоцій на твоєму обличчі - це
11
Рухи, якими виявляють емоції, - це
12
Вибери ознаки активного слухача
13
Виберіть слова ввічливості
Рефлексія від 0 учнів
Сподобався:
Так: 0
Ні: 0
Зрозумілий:
Так: 0
Ні: 0
Потрібні роз'яснення:
Ні: 0
Так: 0