Конструктор тестів
1
Теорія яка стверджує, що всі фізичні закони мають однакове формулювання у всіх інерційних системах відліку.
2
Поясніть термін "постулат"
3
класична механіка
4
релятивістська механіка
5
ІІ постулат Ейнштейна
6
Швидкість тіла відносно нерухомої системи відліку дорівнює векторній сумі швидкості тіла відносно рухомої системи відліку та швидкості рухомої системи відносно нерухомої.
7
Скільки важить 1 кг цукерок на борту ракети, що рухається зі швидкістю 0,9С?
8
Яку швидкість повинен мати електрон, щоб його маса стала вдвічі більшою за масу спокою?
9
Швидкість рухомої системи відносно нерухомої 0,2С, а швидкість частинки відносно нерухомої системи 0,8С. Яка відносна похибка обчислень при заміні релятивістського закону додавання швидкостей на класичний закон.
10
На малюнку показаний графік залежності..
11
Зоряний корабель, рухаючись зі швидкістю 0,8С , здійснює подорож 10 років за годинником космонавтів. На скільки земляни будуть старші за космонавтів при повернені на Землю?
12
Через який час зіштовхнуться 2 частинки, що знаходяться на відстані 1 км та рухаються назустріч одна одній зі швидкостями 0,4С і 0,6С?
Рефлексія від 1 учня
Сподобався:
Так: 1
Ні: 0
Зрозумілий:
Так: 1
Ні: 0
Потрібні роз'яснення:
Ні: 0
Так: 1