1
Обід у шкільній їдальні коштує 65 грн. У класі 28 учнів, і всі обідають 5 днів на тиждень. Скільки гривень коштують обіди всього класу за тиждень? Обчисли зручним способом.
Як записати відповідь: запиши вираз для обчислення відповіді і результат без пробілів, крапок і слова «грн». Наприклад: 4500
2
Оля обчислила 25 · 17 · 4 = 17 · (25 · 4) = 17 · 100 = 1 700. Які властивості множення вона використала?
3
Установи відповідність між рівністю і властивістю, яку вона ілюструє.
38 · 7 = 7 · 38
сполучна
2026 · 1 = 2026
розподільна відносно віднімання
(30 + 2) · 6 = 30 · 6 + 2 · 6
множення на 1
(15 · 4) · 9 = 15 · (4 · 9)
множення на 0
переставна
розподільна відносно додавання
Запитання №4 З полем для вводу відповіді
Запитання №5 З полем для вводу відповіді
Запитання №6 З кількома правильними відповідями
Запитання №7 З полем для вводу відповіді
Запитання №8 З однією правильною відповіддю
Запитання №9 З однією правильною відповіддю
Запитання №10 З полем для вводу відповіді
Запитання №11 З однією правильною відповіддю
Рефлексія від 6 учнів
Сподобався:
Так: 4
Ні: 2
Зрозумілий:
Так: 6
Ні: 0
Потрібні роз'яснення:
Ні: 5
Так: 1