Тест:

Самореалізація особистості

Для використання тесту скопіюйте його. Для цього натисніть кнопку "Створити тест на базі цього". провести тестування серед своїх учнів на основі цього тесту
Для використання тесту скопіюйте його. Для цього натисніть кнопку "Створити тест на базі цього". призначити в журнал
Створити тест на базі цього або додати запитання до вже існуючого тесту
Для використання тесту скопіюйте його. Для цього натисніть кнопку "Створити тест на базі цього". Флешкартки посилання на сторінку з картками
Для використання тесту скопіюйте його. Для цього натисніть кнопку "Створити тест на базі цього". Преміум створити тренування (Квіз)
Для використання тесту скопіюйте його. Для цього натисніть кнопку "Створити тест на базі цього". Преміум створити змагання
Вміст тесту:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

1

1 з 32 балів

Позначте складову самовизначення, якщо людина замислюється над питанням: «У чому сенс життя?»:

2

1 з 32 балів

Самореалізація -

3

1 з 32 балів

Пошук відповіді на питання "Хто я?", "Який я?", "Для чого я живу?" - це є

4

3 з 32 балів

Укажіть складові самореалізації людини (виберіть 3 правильні відповіді)

5

1 з 32 балів

Особистість формується...

6

3 з 32 балів

Чому підлітковий вік відіграє важливу роль у житті?

7

4 з 32 балів

Які спільні ознаки мають люди, які реалізувалися в житті ?

8

4 з 32 балів

Чому самореалізація важлива для людини?

9

3 з 32 балів

Оберіть поради на які слід звертати увагу у процесі самовизначення

10

5 з 32 балів

Вкажіть ознаки міцної родини

11

1 з 32 балів

Формування цінностей на основі яких будуєш своє життя - це

12

1 з 32 балів

Визначення свого місця в системі суспільних відносин, вибір своєї позиції в життєвих ситуаціях

13

1 з 32 балів

Яка професія не відноситься до групи "Людина - техніка"?

14

1 з 32 балів

Яка професія не відноситься до групи "Людина - природа" ?

15

1 з 32 балів

Яка професія не відноситься до блоку "Людина - людина"?

16

1 з 32 балів

Яке слово зайве у формулі вибору професії?

Опис, який учні побачать після проходження тестування

Дякую за відповіді

0400o5zh-5ecc-74x54.gif

Рефлексія від 2 учнів

Сподобався:

0

Так: 2

Ні: 0

Зрозумілий:

0

Так: 2

Ні: 0

Потрібні роз'яснення:

0

Ні: 2

Так: 0

Для використання тесту скопіюйте його. Для цього натисніть кнопку "Створити тест на базі цього". провести тестування серед своїх учнів на основі цього тесту
Для використання тесту скопіюйте його. Для цього натисніть кнопку "Створити тест на базі цього". призначити в журнал
Створити тест на базі цього або додати запитання до вже існуючого тесту
Для використання тесту скопіюйте його. Для цього натисніть кнопку "Створити тест на базі цього". Флешкартки посилання на сторінку з картками
Для використання тесту скопіюйте його. Для цього натисніть кнопку "Створити тест на базі цього". Преміум створити тренування (Квіз)
Для використання тесту скопіюйте його. Для цього натисніть кнопку "Створити тест на базі цього". Преміум створити змагання
Рекомендуємо

Самореалізація особистості

Самореалізація особистості

46

Аватар профіля Камянецька Уляна Василівна
Громадянська освіта
8 клас

25 грн

§4. Самореалізація особистості до підр. Васильків

§4. Самореалізація особистості до підр. Васильків

43

Аватар профіля Паслар Віолетта Вікторівна
Громадянська освіта
8 клас

20 грн

Самореалізація особистості. Формування самооцінки. Поняття життєвого самовизначення.

Самореалізація особистості. Формування самооцінки. Поняття життєвого самовизначення.

64

Аватар профіля Кургузкіна Юлія Анатоліївна
Основи здоров'я
9 клас

33 грн

Самореалізація особистості. Мобільність і адаптивність людини. Креативність.

Самореалізація особистості. Мобільність і адаптивність людини. Креативність.

477

Аватар профіля Нараївська Ганна Іванівна
Громадянська освіта
10 клас

40 грн

9 клас НУШ. Самореалізація особистості в суспільстві

9 клас НУШ.  Самореалізація особистості в суспільстві

700

Аватар профіля Черниш Ірина Володимирівна
Здоров’я, безпека та добробут
9 клас

34 грн

§ 4 Самореалізація особистості, життєві цінності та громадянська позиція

§ 4 Самореалізація особистості, життєві цінності та громадянська позиція

60

Аватар профіля Голубенко Іра Іванівна
Громадянська освіта
8 клас

20 грн

Схожі тести

Дії населення під час артилерійського обстрілу

Дії населення під час артилерійського обстрілу

404

Аватар профіля Сидорук Людмила Анатоліївна
Основи здоров'я
7—9 клас

Захист життя під час обстрілів, бомбардувань. Шляхи і правила евакуації. Вибір надійного укриття. Як діяти під час завалів.

Захист життя під час обстрілів, бомбардувань. Шляхи і правила евакуації. Вибір надійного укриття. Як діяти під час завалів.

3919

Аватар профіля Несчетна Олена Миколаївна
Основи здоров'я
9 клас

Їжа - джерело енергії. Сир.

Їжа - джерело енергії. Сир.

410

Аватар профіля Бондар Ніна Іванівна
Основи здоров'я
3—4 клас

Узагальнення та систематизація знань з теми "Здоров'я людини. Фізична складова здоров'я"

Узагальнення та систематизація знань з теми "Здоров'я людини. Фізична складова здоров'я"

1702

Аватар профіля Пискливець Галина Іларіївна
Основи здоров'я
8 клас

Фізична складова здоров`я

Фізична складова здоров`я

725

Аватар профіля Липа Ольга Станiславiвна
Основи здоров'я
7 клас

Спілкування і здоров`я. Конфлікти і здров`я

Спілкування і здоров`я. Конфлікти і здров`я

345

Аватар профіля Марченкова Олена Юріївна
Основи здоров'я
6 клас