Яку роль ти хотів би/ хотіла б виконувати на цьому кораблі? Чому? Чи траплялися ситуації, коли ти допомагав/допомагала організувати спільну справу у класі? Як це було? На твою думку, що важливіше для успіху у школі — бути лідером / лідеркою чи вміти працювати в команді? Чому? Що означає бути відповідальним членом шкільної спільноти? Наведи приклад.











