Робота з літературним твором "Намисто з чотирма променями" В.Сухомлинський
Конструктор тестів
Робота з літературним твором "Намисто з чотирма променями" В.Сухомлинський
1
Чому Сонечко пожаліло Дівчинку?
2
Що Сонечко подарувало Дівчинці?
3
На кого першого Дівчинка направила чарівний промінь?
4
Встанови послідовність дій у тексті:
Хто у нас нещасливий?
Жаль стало Сонечкові Дівчинку.
Спрямувала Дівчинка чарівний промінь на бабусю.
Дівчинка лежала, очі її були закриті.
Про себе, про свою хворобу Дівчинка забула.
5
Що ти можеш сказати про дівчинку по її вчинкам? Яка вона?
Рефлексія від 17 учнів
Сподобався:
Так: 16
Ні: 1
Зрозумілий:
Так: 15
Ні: 2
Потрібні роз'яснення:
Ні: 17
Так: 0