Тест:

Природні джерела вуглеводнів

17.02.2021
0 0
9 Клас, 10 Клас

12

310

1

0

17

2

Відправити запит автору на отримання доступу до цього тесту
Автор опублікував тест у Бібліотеці тестів з обмеженим доступом. Це означає, що для повного доступу до тесту (перегляд усіх запитань та створення проходжень) Вам необхідно отримати дозвіл від автора.
Вміст тесту:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

1

1 з 18 балів

Нафта - це суміш

2

1 з 18 балів

Укажіть спосіб переробки нафти, що базується на фізичних процесах

3

4 з 18 балів

Укажіть природні джерела вуглеводнів

Запитання №4 З кількома правильними відповідями

Запитання №5 З однією правильною відповіддю

Запитання №6 З однією правильною відповіддю

Запитання №7 З однією правильною відповіддю

Запитання №8 З однією правильною відповіддю

Запитання №9 З однією правильною відповіддю

Запитання №10 З однією правильною відповіддю

Запитання №11 З однією правильною відповіддю

Запитання №12 З однією правильною відповіддю

Рефлексія від 123 учнів

Сподобався:

0

Так: 93

Ні: 30

Зрозумілий:

0

Так: 90

Ні: 33

Потрібні роз'яснення:

0

Ні: 103

Так: 20

Відправити запит автору на отримання доступу до цього тесту
Автор опублікував тест у Бібліотеці тестів з обмеженим доступом. Це означає, що для повного доступу до тесту (перегляд усіх запитань та створення проходжень) Вам необхідно отримати дозвіл від автора.
Рекомендуємо

Природні джерела вуглеводнів та їх переробка

Природні джерела вуглеводнів та їх переробка

257

Аватар профіля Козіч Тетяна Василівна
Хімія
9 клас

25 грн

Природні джерела вуглеводнів та їхня переробка.ЗНО

Природні джерела вуглеводнів та їхня переробка.ЗНО

341

Аватар профіля Полищук Людмила Миколаївна
Хімія
11 клас

20 грн

9 Природні джерела вуглеводнів

9 Природні джерела вуглеводнів

126

Аватар профіля Власюк Інна Борисівна
Хімія
9 клас

41 грн

Тест на тему "Природні джерела вуглеводнів: природний газ".

Тест  на  тему "Природні джерела  вуглеводнів: природний  газ".

1585

Аватар профіля Вілкова Галина Сергіївна
Хімія
9—10 клас

83 грн

Тест на тему "Природні джерела вуглеводнів: нафта".

Тест  на  тему "Природні джерела  вуглеводнів: нафта".

1763

Аватар профіля Вілкова Галина Сергіївна
Хімія
9—10 клас

83 грн

Тест на тему "Природні джерела вуглеводнів: вугілля, охорона довкілля".

Тест  на  тему "Природні джерела  вуглеводнів: вугілля,  охорона  довкілля".

599

Аватар профіля Вілкова Галина Сергіївна
Хімія
9—10 клас

83 грн

Схожі тести

ДІАГНОСТИЧНИЙ КОНТРОЛЬ ЗНАНЬ

ДІАГНОСТИЧНИЙ КОНТРОЛЬ ЗНАНЬ

1913

Аватар профіля Міхова Лариса Вікторівна
Хімія
9 клас

Види розчинів. Будова молекули води

Види розчинів. Будова молекули води

849

Аватар профіля Ціляцінський Артур Михайлович
Хімія
9 клас

Хімія. 7 клас. Тест "Вода"

Хімія. 7 клас. Тест "Вода"

5992

Аватар профіля Руденко Інна Анатоліївна
Хімія
7 клас

Оксиди

Оксиди

553

Аватар профіля Лях Ніна Ігорівна
Хімія
8 клас

Діагностичний контроль знань за курс 7 класу

Діагностичний контроль знань за курс 7 класу

802

Аватар профіля Самборська Світлана Петрівна
Хімія
8 клас

Повторення за 8 клас

Повторення за 8 клас

412

Аватар профіля Тельпіс Жанна Василівна
Хімія
9 клас