Під час практичних робіт з хімії треба пам'ятати правила з техніки безпеки при виконанні дослідів. Повторимо їх!
Конструктор тестів
Під час практичних робіт з хімії треба пам'ятати правила з техніки безпеки при виконанні дослідів. Повторимо їх!
Під час практичних робіт з хімії треба пам'ятати правила з техніки безпеки при виконанні дослідів. Повторимо їх!
1
1. Обережно поводитись з хімічними реактивами:
– уникати потрапляння цих речовин на , після роботи руки слід ретельно ,
– не пробувати хімічні реактиви ;
– усі речовини слід нюхати дуже обережно, не нахиляючись над посудиною та не вдихаючи на повні груди, а спрямовуючи до себе пари чи гази
2
2. Реактиви для дослідів слід брати лише в тих кількостях, які зазначені
3
3. Дотримуватися обережності в роботі з розчинами кислот, лугів й інших їдких рідин:
– у разі попадання кислоти на шкіру або слизові оболонки спочатку промити уражене місце великою кількістю , а потім розчином соди (гідрокарбонату натрію);
– у разі потрапляння лугу на шкіру або слизові оболонки спочатку промити уражене місце , до тих пір, поки ділянка не перестане бути слизькою, а потім розчином оцтової кислоти.
4
4. Негайно прибрати усе пролите, розбите і просипане на столах або на підлозі в лабораторії:
– якщо кислота проллється на стіл або на підлогу, її слід нейтралізувати
5
5. Після закінчення роботи в лабораторії необхідно свої робочі місця. Обов’язково руки.
Ти молодець! Можеш починати експеримент!
Рефлексія від 6 учнів
Сподобався:
Так: 6
Ні: 0
Зрозумілий:
Так: 6
Ні: 0
Потрібні роз'яснення:
Ні: 6
Так: 0